Publicēja: Auto Galvu Remonts | 04/12/2010

McLaren paši izlaidīs SLR

Viens no pēdējā laika baudāmākajiem britu un vācu uzņēmumu sadarbības projektiem ir Mercedes-Benz SLR McLaren supermašīna. Plānotais izlaides apjoms gan tā arī netika sasniegts un patlaban auto jau vairs neražo, tomēr partnerības britu puse, proti, McLaren, esot nolēmuši pašu spēkiem izlaist vēl vienu SLR “metienu”.

SLR McLaren roadster

Šobrīd abas kompānijas jau var lepoties pašas ar saviem superauto – Mercedes-Benz gadījumā tas ir spārnotais SLS AMG ar 571 zirgspēku, bet McLaren gadījumā – MP4-12C ar 3,8 litru V8 biturbo motoru un 600 zirgspēkiem. Tomēr McLaren nupat atklājuši, ka kompānijas darbnīcā tiks uzbūvēti vēl 25 “sudraba bultas” eksemplāri.

Publikācijā vācu interneta vietnē Carpassion.com minēts, ka pirmais Edition SLR uziets Esenes automobiļu izstādē un daudziem automobiļu ekspertiem tas esot pārsteigums.

Šāda auto parādīšanās nav tikusi gaidīta, tomēr briti, apkopojot visu McLaren SLR un to modifikāciju īpašnieku (kopumā pārdoti apmēram 2000 SLR McLaren kupeju un kabrioletu, 722 un Stirling Moss Edition automobiļu) ieteikumus, aizrādījumus un tamlīdzīgi, sagatavojuši īpašu supermašīnas versiju.

McLaren SLR

No oriģinālajiem Mercedes-Benz SLR McLaren jaunie auto atšķiras ar citādāku aerodinamikas paketi, kurā cita starpā ietilpst bampers un F1 stila aerodinamiskais difuzors aizmugurē. Tāpat automobilim ir īpaši sportisks salons, kurā ievietots sēdeklis atbilstoši nākamā saimnieka izmēriem. Edition SLR ir vēl vairāk oglekļa šķiedras konstrukcijā un salona apdarē, bet zem garā motora pārsega, visticamāk, iebūvēta jaudīgākā no 5,4 litru V8 kompresordzinēja versijām ar 650 ZS.

Publikācija no interneta.

TvNet

 

Reklāma

Reklāma

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: