Publicēja: Auto Galvu Remonts | 08/12/2010

Latvijas gada auto 2010

04.decembrī Rīgas Motormuzejā notika pēdējie testa braucieni, lai speciāli veidota žūrija nominētu ikgadējā konkursa Latvijas gada auto 2010 uzvarētāju.

Sīvā konkurencē par Latvijas gada auto 2010 tika atzīta jaunā Opel Astra, kopvērtējumā saņemot 189 punktus.

Opel Astra

Opel Astra

Konkursa žūrijas 52 dalībnieku vidū bija auto žurnālisti, uzņēmēji, kompāniju vadītāji un autosportisti. Testēto 20 automašīnu konkurencē jaunajai Opel Astra tika piešķirta pirmā vieta, savukārt kompaktais minivens Opel Meriva ierindojās septītajā vietā.

Opel Pārdošanas un mārketinga direktors Baltijas valstīs Dragans Nenadovičs teic: “ Opel Astra ir labi ieredzēts auto Baltijas tirgū tāpat kā citās valstīs Eiropā. Šāda balva mums ir kā apliecinājums, ka ar Opel Insignia modelī aizsāktajiem tehnoloģiskajiem uzlabojumiem un jauno dizaina valodu nekļūdījāmies, un esam uz pareizā ceļa ieviešot šos jauninājumus arī citiem Opel modeļiem. Mēs neatlaidīgi strādāsim pie Opel zīmola spēcināšanas un lielisku jaunu automobiļu radīšanas, tuvāko gadu laikā investējot 11 miljardus eiro jaunās tehnoloģijās un jaunos automobiļos.

Pēc pozitīvām pārmaiņām ekonomikā esam pārliecināti, ka arvien biežāk Opel automašīnas atradīs savus īpašniekus tieši Latvijā. Jaunajā gadā Opel Astra sērija tiks papildināta ar pievilcīgo un praktisko Sports Tourer versiju, protams, ceram, ka arī šis auto saņems pircēju atzinību .”

Absolūtā vērtējumu kopējais saraksts.

Opel Astra 189

Kia Sportage 188

Nissan Juke 173

Škoda Jety 171

Dacia Duster 126

Audi A1 96

Opel Meriva 92

VW Sharan 49

Nissan x-trail 47

VW Touareg 40

Honda CR-Z 30

Mini Countryman 28

Nissan Micra 26

Nissan Qashqai+2 26

Nissan Pathfinder 18

Nissan Navara 16

Nissan Murano 15

Nissan Qashqai 10

Kia Venga 9

Nissan NV200 3

Par gada taupīgāko auto atzīts Dacia Duster, otrajā vietā atstājot Nissan Micra. Savukārt komfortablākā auto gods ticis VW Touareg, kas aiz sevis atstājis VW Sharan, bet par gada skaistāko auto eksperti atzinuši Audi A1, kas izkonkurējis Kia Sportage. Visbeidzot sportiskākā auto tituls ticis Nissan Juke, otrajā vietā atstājot Audi A1.

Nominācijā “Smilšu kalna princis” uzvarējusi Škoda Jety, otrajā vietā Nissan Juke, bet par “Smilšu kalna karali” kļuva Nissan Navara. Konkursā kopumā 52 žūrijas dalībnieki vērtēja 20 automašīnu modeļus.

Publikācija no interneta.

 

Pārdodu

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: