Publicēja: Auto Galvu Remonts | 13/01/2011

Chrysler jaunā 9 pakāpju automātiskā ātrumkārba

Vēl salīdzinoši nesen sasniegums skaitījās sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, tad sekoja septiņu pakāpju un arī astoņu pakāpju automāti. Pēc pāris gadiem arī tā jau būs vēsture, jo transmisiju speciālists ZF Friedrichshafen AG sāks piegādāt deviņu pakāpju automātiskās pārnesumkārbas, tās prezentējot pašlaik notiekošajā Detroitas autoizstādē.

Deviņpakāpju automātiskā pārnesumkārba paredzēta priekšpiedziņas automobiļiem ar šķērseniski novietotu dzinēju. Kā norāda izstrādātājs, salīdzinājumā ar sešpakāpju automātisko transmisiju jaunā uzlabos braukšanas dinamiku un degvielas ekonomiju līdz pat 25%, kā arī ļaus mazināt CO2 izmešu daudzumu dzinēja izplūdē.

Kā apgalvo izstrādātājs, pārnesumu pārslēgšanās notiks absolūti nemanāmi pat tad, ja pārnesumkārba “pārleks” uzreiz pa vairākiem pārnesumiem.

Pirmais uzņēmums, kas savā produkcijā izmantos deviņu pārnesumu automātisko pārnesumkārbu, būs Chrysler un, kā norāda Automotive News Europe (ANE), tā ir amerikāņu koncerna vēlme kaut kādā veidā pārspēt konkurentus, nevis tiem tikai līdzināties, izmantojot sešu pakāpju automātus.

Pie jaunajām pārnesumkārbām no 2013.gada tiks priekšpiedziņas miniveni.

Publikācija no interneta.

 

Ko mēs darām?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: