Publicēja: Auto Galvu Remonts | 14/02/2011

Latvijas iedzīvotājiem sekss automašīnā – reizi mēnesī

Lai arī Latvijas iedzīvotāji tiek uzskatīti par atturīgiem savās jūtu izpausmēs, nesen veiktā pētījumā noskaidrots – gan Latvijas sievietes, gan vīrieši ir itin kaislīgi! Viņi labprāt nododas mīlas priekiem arī automašīnās.

Aptaujas rezultāti apliecināja – Latvijā pastāv cilvēku tips – Automomīlis – tie ir cilvēki, kas mīlējas automašīnās. Atbildot uz jautājumu par šīs nodarbes biežumu, sievietes bija daiļrunīgākas un konkrētus skaitus minēja reti, tomēr kopējie aptaujas rezultāti atklāj to, ka viņas automašīnās mīlējas labprāt un bieži. Savukārt, vīrieši pārsvarā mīļošanās mirkļus automašīnā ir pamanījušies izskaitīt, seko atbildes kā “2 reizes nedēļā”, “20 un vairāk”, “reizi gadā”, “apmēram 10 reizes” u.c.

Runājot par ērtumu, abu dzimumu pārstāvji par mīļoties ērtāko vietu automašīnā zina teikt, ka tie ir aizmugurējie un priekšējie auto sēdekļi. Ja mīlas priekiem automašīnā ir iespējams nodoties ilgāku laiku, tad praktiskāk esot to darīt aizmugurē, tomēr neaizmirstamāk priekšējos sēdekļos.

Visaktīvāk automašīnās mīlējās BMW, Mercedes, Honda un Opel īpašnieki, kuri apgalvo, ka ērtākā vieta, lai mīlētos ir BMW – aizmugurējais, Mercedes – pasažiera, Honda – vadītāja sēdeklis, bet Opel automašīnā, iespējams mīlēties jebkurā vietā. Nereti kā ērta un aizraujoša mīlēšanās vieta tiek minēts arī automašīnas bagāžas nodalījums.

Jāmin, ka aptaujas dalībniekiem ir pamācoši viedokļi par drošību mīlējoties automašīnā. Galvenais drošības pasākums – stāvošs auto ar norautu stāvbremzi, tad pārliecinās vai nav “ziņkārīgu acu pāru” – tonēti stikli, klusa vieta.

Apkopojot rezultātus, atklājās vēl kāds interesants fakts – aktīvākie mīlnieki mašīnās ir Jāņi un Ilzes, pēc tam seko Ingusi un Līgas (varam tikai iedomāties uz kurieni brauc tāds kaislīgs pāris kā Jānis un Ilze).

Aptaujas veicēji pauduši prieku par pozitīvajiem aptaujas rezultātiem.

Publikācija no interneta.

Delfi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: