Publicēja: Auto Galvu Remonts | 19/04/2011

Opel Insignia OPC Unlimited maksimālais ātrums 270 km/h

Opel Insignia OPC ar 239 kW/325 ZS jaudu tagad pieejams arī Unlimited versijā bez elektroniski ierobežota maksimālā ātruma pie 250 km/h. Šim modelim jau standartaprīkojumā ir visu četru riteņu piedziņa, kas ļaus pilnībā izjust automašīnas dinamiskumu un sasniegt maksimālo ātrumu līdz 270 km/h (sedans, ar manuālo ātrumkārbu).

Opel Insignia OPC Unlimited

“Mēs reaģējam uz klientu vēlmēm,” teica Adam Opel AG Pārdošanas, mārketinga un pēcpārdošanas daļas viceprezidents Alens Visers (Alain Visser). “Insignia OPC pircēji ir pieredzējuši un atbildīgi autobraucēji, kas vēlas izbaudīt automašīnas tehniskās iespējas.”

Opel Insignia OPC Unlimited vizuāli var atpazīt pēc zila Brembo logo un jauna dizaina tahometra un spidometra. Tiek plānots speciāls šī modeļa izlaidums arī matēti melnā tonī.

Izvēlēties savu Opel Insignia OPC varēs starp modeli ar četrām durvīm, piecu durvju hečbeku, kā arī Sports Tourer OPC, kas divas reizes atzīts par „Gada Sporta auto” (2009 un 2010) Vācijas žurnālā “ Auto Bild sportscars”. Jaudīgais auto būs pieejams ar sešu pakāpju manuālo vai automātisko ātrumkārbu jebkuram modelim.

Insignia OPC Unlimited iegādes komplektā ietilpst apmācības kursi Opel treniņu trasē Dudenhofenā. Šoferi iemācīsies vēl drošāk pārvaldīt savu auto un izmantot tā potenciālu Opel zīmola vēstnieka Joahima Vinkelhoka (Joachim Winkelhock) un sacīkšu instruktoru uzraudzībā.

Jaunais Unlimited modelis sniedz tādu pat braukšanas prieku savam šoferim kā tie modeļi, kam ir ierobežots maksimālais ātrums. Starpība ir vien tajā, ka ar Unlimited var sasniegt lielāku maksimālo ātrumu. Insignia OPC modeļi ātrumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz 6.0 līdz 6.6 sekundēs (atkarīgs no automašīnas virsbūves tipa un ātrumkārbas). Degvielas patēriņš ir no 10.6l/100km līdz 11.0 l/100km un CO2 izmešu daudzums ir no 249 g/km līdz 259 g/km.

Jaunā sešpakāpju automātiskā ātrumkārba kā alternatīva

Kā alternatīva manuālajai ātrumkārbai tiek piedāvāta jaunā sešpakāpju automātiskā ātrumkārba, kas spēj sniegt sportisku dinamiku un braukšanas komfortu īpaši augstā līmenī. Modelim ar automātisko kārbu ir pieejama arī manuālas pārslēgšanas iespēja ar pārslēguma svirām pie stūres. Transmisijas kontroles sistēma ir savienota ar Insignia OPC FlexRide šasijas mehāniku. Papildus parastajiem uzstādījumiem, kas sniedz sabalansētu visu riteņu piedziņas braucienu ikdienā, būs pieejami vēl divi braukšanas režīmi. Sporta režīms padarīs auto precīzāku un atsaucīgāku tā vadītāja vēlmēm, savukārt OPC režīms ļaus izbaudīt bezkompromisu dinamiku. Automātiskā ātrumkārba veidota, lai sniegtu pasažieriem lieliskas brauciena izjūtas jebkurā no režīmiem. Turklāt inovatīvā Insignia OPC adaptīvā 4×4 sistēma nodrošina lielisku vadāmību, maksimālu saķeri ar segumu, stabilitāti un drošību.

Unlimited modelis, protams, ir izgājis speciālo OPC 10,000 kilometru testa programmu Nirburgringas Nordšleifes trasē (ziemeļu aplis), kas apstiprina auto kvalitāti un izturību pastiprinātas slodzes apstākļos. Šīs testa programmas faktors ir 18, kas atbilst nobrauktiem 180,000 kilometriem uz koplietošanas ceļiem.

Publikācija no interneta.

Opel Media

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: