Publicēja: Auto Galvu Remonts | 10/06/2011

Jauni motori Ford Mustang

Kompānija Ford sākusi darbu pie sportiskās kupejas Mustang jaunākās dzinēju paaudzes, kas piedāvājumā tiks uzņemta 2015.gadā.

2011 Ford Shelby GT500 dzinējs

Mustang tiek gatavots jauns četrcilindru turbomotors ar 275 ZS jaudu un tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu. Jaunais 2,3 litru agregāts, kas tiek izstrādāts uz Ecoboost divlitru saimes motora bāzes, tiks izmantots arī Lincoln komplektēšanai.

Paralēli tam notiek darbs pie jauna V6 turbomotora ar 2,7 litru darba tilpumu, kas paredzēts kompānijas priekšpiedziņas un klasiskās piedziņas modeļiem. Kā galvenie kandidāti uz šo spēka agregātu tiek minēti Ford Mustang, krosovers Edge un sedans Fosion.

Tāpat Mustang piedāvājumā paliks astoņcilindru Coyote dzinējs, ko pašlaik izmanto Mustang GT. Pēc modernizācijas jaunās paaudzes motors iegūs tiešās iesmidzināšanas sistēmu, kas palīdzēs ekonomēt degvielu. Ford inženieri izskata iespēju šim motoram uzstādīt turbokompresoru, tomēr, par to vai šādu variantu laist sērijveida ražošanā, vēl tiks spriests.

Atgādināsim, ka aktuālās paaudzes Ford Mustang tiek komplektēts ar 3,7 litru V6 (402 ZS), pieclitru V8 (402 ZS), tāda paša darba tilpuma versiju Boss 302 (444 ZS), kā arī 5,4 litru V8 ar kompresoru Shelby GT500 modifikācijā (550 ZS).

Publikācija no interneta.

jauni auto

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: