Publicēja: Auto Galvu Remonts | 21/07/2011

Plug-in

Volvo no elektrotīkla uzlādējams V60 Plug-in hibrīds – sērijveida ražošanai tikpat kā gatavs automobilis ar oglekļa dioksīda izmešu līmeni zem 50 g/km un 1,9 l/100 km degvielas patēriņu.

Plug-in Hybrid

2012. gadā Volvo Cars kļūs par pirmo autoražotāju, kas laidīs tirgū šo jauno hibrīda paveidu, kas ir radīts ciešā sadarbībā ar Zviedrijas energouzņēmumu Vattenfall. V60 Plug-in hibrīds ir pievilcīgs, sportisks universālis, kas apvieno sevī labāko no trim dažādiem automobiļu veidiem. Tas dod arī iespēju nobraukt līdz pat 50 kilometriem, izmantojot tikai elektropiedziņu.

„Šis otrās paaudzes hibrīdautomobilis ir ideāla izvēle izvēlīgiem pircējiem, kas meklē automobili, kas sniedz gan izcili zemu oglekļa dioksīda izmešu līmeni, gan braukšanas prieku,” saka Stefans Jakobi (Stefan Jacoby), Volvo Cars prezidents un izpilddirektors.

D5 dzinējs un elektriskā aizmugures ass piedziņa:

Jaudu V60 Plug-in hibrīda priekšējiem riteņiem pievadīs pieccilindru 2,4 litru D5 turbodīzeļa dzinējs, kas attīsta 215 zirgspēkus un 440 Nm griezes momentu. Aizmugures ass ir aprīkota ar ERAD (elektrisko aizmugures ass piedziņu) – 70 Zs jaudīgu elektromotoru, kas izmanto 12 kWh litija jonu akumulatoru komplektu.

Automobilis ir aprīkots ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

„Lai arī īsti auto entuziasti aizdomātos par vides aizsardzību, viņiem ir jāpiedāvā automobiļi ar zemu oglekļa dioksīda izmešu līmeni, kas neatņem adrenalīnu, ko rada patiess braukšanas prieks. V60 Plug-in hibrīdam ir visas īpašības, kas ir sagaidāmas no sportiska universāļa. Mēs tikai esam to papildinājuši ar visjaunākajām tehnoloģijām,” saka Stefans Jakobi.

Publikācija no interneta

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: