Publicēja: Auto Galvu Remonts | 24/08/2011

Automobilis ar malkas dzinēju

Te nu mums pienācis laiks ņemt piemēru no kāda amerikāņa, kurš priekš sevis atrisinājis degvielas problēmu! Benzīnu un dīzeļdegvielu var atļauties tikai retais un neskatoties uz vispasaules naftas cenu kritumu, pie mums degvielas cena tik nenogurstoši turpina augt. Arī gāze un elektrība ar katru brīdi kļūst arvien dārgāka. Vienīgais, ar ko letiņš ir bagāts – meži. Tos var zāģēt cik tik lien un saskaldītu krāmēt malkas grēdās!

Beaver XR7

Kā ziņo portāls AOL, kāds amerikānis vārdā Čips Bims, pamatus savai idejai – automašīna ar malkas dzinēju – patapinājis no Eiropas otrā pasaules kara gados. Toreiz trūka degvielas un civīliedzīvotāji izmantoja gāzes ģeneratora sistēmu, kuru darbināja malka, kūdra un citi labi degoši materiāli. Bima kungs savam eksperimentam ņēma par pamatu Mercury Eagle ar V8 motoru, kura darba tilpums ir 4,8 litri.

Automobilis nedaudz cietis vizuāli un praktiski, jo bagāžas nodalījumu nu aizņem gāzes ģenerators. Lai arī cauruļu ērģeles piedod automobilim visnotaļ amizantu skatu no ārpuses, uz šosejas tas ir pietiekami ņiprs un iekšpusē ir tāds pats komforts kā jebkurā citā Mercury Eagle.

Tikai nedaudz tehniskas domāšanas, nedaudz pūliņu “Embera” gāzes ģenerātora shēmu izpētē, un vai ik katrs no mums var nodrošināties ar gana ekonomisku automobili, kura degvielas tvertnē var vietu atrast gan malka, gan salmi, gan jebkas cits, kas labi deg.

Publikācija no interneta.

carnet

twitter

seko mums

Advertisements

Responses

  1. kur var nopirkt malkas gazgeneratoru prieks auto buSu pateicigs par jebkadu informaciju. tel.26323887


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: