Publicēja: Auto Galvu Remonts | 08/09/2011

Nissan Qashqai ar jauno 130ZS 1.6L dīzeli

Nissan šobrīd vislabāk pārdotākam modelim – Qashqai, piedāvā jaunu dzinēju, kas nodrošina vidējo degvielas patēriņu 4,9 l uz 100 km un zemāku CO2 izmešu apjomu.

Nissan Qashqai

Jaunais 1,6 litru dīzeļa dzinējs, kurš neatpaliek ar griezes momentu un maksimālo ātrumu no 2,0 litru dCi dzinēja, kas vairs netiks piedāvāts.
Lai samazinātu Nissan automobiļu CO2 izmešu apjomu, ražotājs ir radījis jaunu Pure Drive versiju – Qashqai, kas rada CO2 izmešus tikai 129 g/km apjomā.

Šī dzinēja jauda ir 130 ZS, 320 Nm griezes moments pie 1750 apgr./min.
2012. gada sākumā Nissan Qashqai tiks piedāvāts ar Stop/Start sistēmu, kas samazināt degvielas patēriņu līdz 4,5 l uz 100 km un izmešus līdz 119 g/km.

Qashqai ticis pie jauna, C segmentam nebijušam aprīkojumam – apkārtskata monitors (kameras, kas noparkojoties) un standartā kruīza kontrole un ātruma ierobežotājs.

Pure Drive apzīmējums tiek piešķirts modeļiem ar zemu CO2 izmešu līmeni – mazāku par 140 g/km. PURE DRIVE programmā ir arī modeļi, kuriem CO2 izmešu apjoms ir augstāks par 140 g/km, bet tiem ir tehnoloģijas, kas ļauj samazināt CO2 izmešu apjomu.
Ekskluzīvās biedrības – Nissan Zaļās programmas (Nissan Green Programme) prasības paredz, ka nākamais solis CO2 izmešu samazināšanā būs to samazināšana līdz 120 g/km 2013. gadā.

Publikācija no interneta.

Jautājumi un atbildes

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: