Publicēja: Auto Galvu Remonts | 31/10/2011

Franču auto ar 1000 ZS

Šī gada vasaras sākumā tika pārdots pēdējais 300. superauto Bugatti Veyron. Šis “aparāts” kļuva slavens un būs leģendārs jo ierakstīja sevi vēstures lappusēs. Bet svētā vieta nekad nestāv tukša un tā nedod mieru autoražotājiem. Un pat nezināms Francijas uzņēmums Genty Automobile nolēma mēģināt iekļūt šajā nišā. Viņi oficiāli iepazīstināja ar savu 1000 ZS superauto Akylone.

Akylone

“Tauta” jau bija sagatavota. Kādu laiku atpakaļ, autoražotājs no mazpilsētas Vichy prezentējis jaunu  superauto ar V8 biturbo dzinēju vidus daļā – Genty Akylone ar 1000 Zs un 940 NM griezes momentu un ar sekveciālo septīņpakapju ātrumkārbu.

Jaunais Franču superauto no nulles līdz 100 km / h sasniedz tikai 2,7 sekundēs (Bugatti Veyron Super Sport to sasniedz 0,2 sekundes ātrāk). 200 km / h atzīmi Akylone vadītājs redz pēc 7,2 sekundēm  un 300 vēl pēc 6,8 sekundēm. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots un tas ir 350 km / h.

Šim auto ir lakonisks un funkcionāls interjers. Nav greznība ne apdarē, ne dizainā.

Ražotājs solīja uzstādīt jaunu ātruma rekordu ielas automašīnām un to oficiāli prezentēt savās mājās, nākamā gada Parīzes auto šova laikā, rudenī. Ir jau zināms, ka superauto Akylone tiks saražots mazāk nekā Bugatti Veyron, tikai 15 eksemplāros. Cena, protams, joprojām ir noslēpums.

Publikācija no interneta.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: