Publicēja: Auto Galvu Remonts | 07/11/2011

Active Hybrid

Katrs BMW ir aprīkots ar vienu no labākajiem dzinējiem pasaulē. Mums ir tikai viena prioritāte – gūt no braukšanas pēc iespējas vairāk prieka ar visaugstāko iespējamo efektivitāti. BMW ActiveHybrid ir nākamā inteliģentas enerģijas pārvaldības forma. Ideāla elektromotora un iekšdedzes dzinēja kombinācija, ko papildina vismodernākie akumulatori un koordinē augsta tehnoloģiskā līmeņa hibrīdpārvaldības sistēma. Tā nav nejaušība, ka autoražotājs dēvējam šos hibrīdmodeļus par ActiveHybrid: BMW vadīšana joprojām ir entuziasma pārpilna, aizraujoša un unikāla pieredze.

Active Hybrid

Lielāka efektivitāte

Pateicoties EfficientDynamics tehnoloģijām, BMW iekšdedzes dzinēji ir ekonomiskāki nekā jebkad agrāk. Taču tas nav pietiekams iemesls, lai ražotājs dusētu uz lauriem. Patiesībā BMW ir nonākuši jau nākamajā degvielas patēriņa un izmešu samazināšanas fāzē ar šo ActiveHybrid. Šī inteliģentā enerģijas vadības sistēma palīdzēs sasniegt vēl labākus degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītājus. Elektrisko motoru priekšrocības, piemēram, spēja nodrošināt maksimālo griezes momentu, jau pie nulles apgriezieniem minūtē padara tos par ideāliem partneriem sportiskajiem un efektīvajiem BMW benzīna dzinējiem. BMW laida klajā hibrīdu 5. sērijas modeļus jau 1985. gadā. Kopš tā laika elektroniskās kontroles sistēmas un akumulatori ir kļuvuši krietni efektīvāki, un tagad ir pienācis laiks tādai hibrīdu sistēmai, kas piedāvā pilnīgu braukšanas baudījumu.

ActiveHybrid koncepcija.

BMW ActiveHybrid neietver tikai vienu virzošo sistēmu, bet gan modulāru sistēmu, ko var adaptēt, lai pielāgotu dažādām vajadzībām. Tas ļauj šo sistēmu piemērot dažādiem BMW modeļiem, nemainot to atšķirīgos raksturus. Galvenās sastāvdaļas: iekšdedzes dzinējs, transmisija ar diviem elektriskajiem motoriem, akumulatori un elektroniskas vadības sistēma.
BMW ActiveHybrid ir Global Hybrid Cooperation produkts, ko palīdzējusi izveidot stratēģiskā partnerība starp BMW, General Motors un DaimlerChrysler ar mērķi attīstīt pavisam jaunu virzošās sistēmas koncepciju. Katrs no projekta partneriem iegūtos rezultātus plāno izmantot atšķirīgi. Tādējādi BMW ActiveHybrid automašīna būs patiess BMW – un tas nozīmē maksimālu braukšanas baudījumu.

ActiveHybrid priekšrocības.

Elektriskajiem motoriem piemīt kas tāds, par ko inženieri un vadītāji ilgi sapņojuši: nemainīgs griezes moments jau no zemākajiem apgriezieniem. Patiesībā tie attīsta maksimālo griezes momentu jau dīkstāvē.

Kā viens no piemēriem BMW Concept 7 Series ActiveHybrid.

BMW īsteno konkrētu stratēģiju – ieviest hibrīdtehnoloģiju, lai sasniegtu visaugstāko efektivitāti. Jaunais BMW 7 Series Sedan jau tagad ir visefektīvākā automašīna savā klasē. BMW Concept 7 Series ActiveHybrid samazina degvielas patēriņu un izmešu līmeni par 15 procentiem salīdzinājumā ar identisku automašīnu, kuru darbina tikai iekšdedzes dzinējs. Tomēr BMW ar elektromotoru joprojām ir BMW, tādēļ BMW Concept 7 Series ActiveHybrid joprojām piedāvā teicamu drošību, komfortu un dizainu.

ActiveHybrid enerģijas pārvaldība.

Ikvienas hibrīda automašīnas pamatā ir akumulators. Tam ir jātiek galā ar maksimālu slodzi, neregulāriem noslodzes cikliem un mehānisku nolietojumu, nezaudējot savu jaudīgumu, kā arī nodrošinot augstu enerģijas blīvumu. BMW Concept 7 Series ActiveHybrid sistēmā ir integrēti jauni litija jonu akumulatori, kas ievērojami pārspēj tradicionālo akumulatoru veiktspēju. Akumulatori ir savienoti ar elektromotoru un citiem komponentiem 120V borta tīklā. Tas ļauj nepārtraukti izmantot gaisa kondicionēšanas sistēmu pat tad, kad Auto Start Stop funkcija ir izslēgusi benzīna dzinēju.

ActiveHybrid dzinēji.

BMW V8 benzīna dzinējs ar High Precision Injection iesmidzināšanas sistēmu un Twin Turbo ir efektīvākais dzinējs savā klasē, nodrošinot nesalīdzināmu degvielas patēriņa un izmešu līmeni. Šis pirmšķirīgais dzinējs tagad ir apvienots ar elektronisko motoru, kas ir pilnībā integrēts transmisijas apvalkā, sniedzot maksimālu jaudu 15 kW/20 ZS un lielākos apgriezienus 210 Nm. Augsta snieguma elektroniskās sistēmas ir izvietotas neredzamā 8 ātrumu automātiskās transmisijas apvalkā un apvieno īpaši plūstošu ātrumu pārslēgšanu ar lielisku braukšanas dinamiku. Īpaši jaudīgo veiktspēju nodrošina 120 V spēcīga litija jonu baterija, sniedzot nesalīdzināmu braukšanas baudu katrā ceļojumā.

Publikācija no interneta.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: