Publicēja: Auto Galvu Remonts | 23/11/2011

Ford Shelby GT500 ar 650 ZS 5.8L V8 dzinēju un 320 km/h

Ford Mustang Shelby GT500 – paceļ latiņu nebijušos augstumos, paziņojot par jauno 2013 modeli, kas pārdošanā nonāks jau nākamgad un kuram būs 650 “zirgi” un spēs traukties ar vairāk nekā 320 km/h.


SVT saglabā Shelby GT500 par līderi tehnoloģiju jomā un jaudas sniegumā, jo tas ir pats jaudīgākais V8 dzinējs sērijveida automašīnām, jo tam ir 5,8-litru V8 alumīnija bloka kompresordzinējs ar 650 zirgspēku jaudu un 812 Nm griezes momentu.

Gandrīz katra dzinēja piedziņas detaļa tika optimizēta lai ražotu papildus zirgspēkus, ieskaitot jauno kompresoru, jauni eļļošanas un dzesēšanas kanāli blokā un galvā, atjaunināts sadales vārpstas profils, jauna oglekļa šķiedras vārpsta un modernizēts sajūgs, un ātrumkārba.

Lielākais jaudas nopelns ir jaunajam kompresoram, kurš izdzen vairāk gaisu caur dzinēju, neka iepriekšējie.

Arī visa dzesēšanas sistēma ir būtiski atjaunota. Tagad 5.8 dvēsele saņēmusi lielāku dzesēšanas ventilatoru, ventilatora apvalku ar ātrgaitas spiediena samazināšanas izplūdes sistēmu, efektīvāku izplūdes gaisa dzesētāju, jaunu interkūlera sūkni, kas kopumā ļāva siltumapmaiņas apjomam pieaugt par 36%.

Lai pārvaldītu griezes momentu un izmantotu šo lielo spēku transportlīdzekļa vadītājam draudzīgāku inženieri nonākuši pie kopsaucēja ar vairāk nekā 35 sazobes kombinācijām, kas nodrošina mazāku griezes momentu un degvielas ekonomiju. Galvenais elements ir sešpakāpju manuālā ātrumkārba ar modernizētiem zobratiem, gultņiem un pašu kārbas izskatu.

Ja nu kāds saprot ka ātrums būs viņa sabiedrotais, tad asu izjūtu cienītāji savam Ford Shelby GT500 var uzstādīt Track paketi, kas aprīkots ārējo dzinēja eļļas dzesētāju, aizmugurējā diferenciāļa dzesētāju un transmisijas dzesētāju. Dzesēšanai ir būtiska nozīme, lai novērstu dramatisku sastāvdaļu pārkaršanu pie dramatiski dziļi iespiesta gāzes pedāļa.

Publikācija no interneta.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: