Publicēja: Auto Galvu Remonts | 12/01/2012

Par What Car? Gada Auto kļūst Volkswagen up!

Lielākais britu auto pircēju ceļvedis What Car? par 2012.gada auto atzinis Volkswagen up!

VW Up

Aizvadītajā naktī Londonā notikušajā What Car? balvu pasniegšanas ceremonijā, kas šogad notika jau 35.reizi, VW up! tika atzīts arī par gada labāko pilsētas auto.

Volkswagen ieguva vēl divas godalgas – ceturto gadu pēc kārtas par labāko mazo ģimenes auto tika atzīts Volkswagen Golf, bet Drošības balvu ieguva Volkswagen up! aprīkojumā iekļautā ārkārtas bremzēšanas sistēma.

Lielbritānijas What Car? galvenais redaktors Čazs Halets atzīst, ka “Volkswagen up! ir labākais auto, ko mēs šogad esam redzējuši, jo tas apvieno izsmalcinātību, trokšņu izolāciju, kvalitāti, ietilpību un ekonomiju. Tas nosaka jaunus standartus automašīnām cenā līdz 12 tūkstošiem eiro. Pilsētā tas jūtas kā mājās, bet arī uz šosejas tas uzvedas pieņemami. Vārdu sakot, tas ir šim laikam atbilstošākais auto”.

Interesanti, ka Lielbritānijā vadošā auto pircēju ceļveža ekspertu atzinību šogad galvenokārt izpelnījušies vācu auto, kas ieguvuši 10 no 16 godalgām, kas tika pasniegtas What Car? Gada Auto ceremonijā.

Audi ieguva trīs godalgas – pērnā gada kopvērtējuma uzvarētājs, Audi A1 šogad tika atzīts par gada labāko mazauto, Audi TT ieguva gada labākās kupejas titulu, bet TT rodsters tika nosaukts par gada labāko kabrioletu.

Ford Mondeo ieguva gada labākā ģimenes auto un gada labākā universāļa godu, bet par gada labāko sporta auto kļuva jaunais Porsche 911 Carrera S PDK.

Labākais minivens otro gadu pēc kārtas ir Seat Alhambra, bet par gada labāko sportisko hečbeku tika atzīts Renault Mégane Renaultsport.

Divas balvas ieguva BMW – par gada labāko apvidus auto/krosoveru What Car? eksperti atzina BMW X3, bet jaunais 3.sērijas BMW kļuva par gada labāko biznesa auto.

Mercedes-Benz S-klase septīto gadu pēc kārtas saglabāja savu labākā luksusa auto titulu.

What Car? Gada Auto 2012 uzvarētāji:

Pilsētas auto / Gada Auto – Volkswagen up!

PAR: Stilīga izskata pilsētas auto, ekonomisks, ietilpīgs un patīkams arī no braukšanas viedokļa

PRET: Drusku padārgs, salīdzinājumā ar konkurentiem

SPRIEDUMS: Par spīti dažiem sīkiem mīnusiem, šis ir viens no šībrīža labākajiem pilsētas auto

Mazauto – Audi A1

PAR: Mazs auto, kam ir Audi kvalitāte un zīmols, nevar būt slikts. Visi dzinēji ir pieņemami, bet kvalitāte- ierastajā Audi līmenī. Tas ir praktiskāks nekā sāncensis- Mini.

PRET: Jo augstāks aprīkojuma līmenis, jo piekare paliek cietāka, diski- lielāki un gaita- švakāka. Gari augstākie pārnesumi palīdz ekonomēt degvielu, taču kaitē sportiskākai braukšanai.

SPRIEDUMS: Audi ir izdevies panākt, ka mazāk kā 4 metrus garā mazauto būtu pārstāvēts viss, par ko šis zīmols tiek slavēts. Ne velti tas ieguvis What Car? Gada Auto 2011 titulu. Ja nevari sadzīvot ar pacietu gaitu, atsakies no lielākā izmēra riteņu diskiem un sporta piekares.

Audi A1

Mazais ģimenes auto – Volkswagen Golf

PAR: Salons ir elegants un praktisks, vadītāja “darba vietas” iekārtojums ir izcils. Pieprasīta auto tēls garantē noturīgu tālākpārdošanas vērtību, visām versijām ir bagātīgs drošības aprīkojums

PRET: Bāzes modeļu dzinējiem nav pārāk daudz jaudas, gan ārējais dizains, gan interjers ir konservatīvs. Diezgan augstas cenas, salīdzinot ar citiem pieprasītajiem konkurentiem

SPRIEDUMS: Golf ir labāks kā vēl nekad. Tas ir izsmalcināts un ērts auto, ar kuru ir patīkami braukt.

VW Golf

Ģimenes auto – Ford Mondeo

PAR: Mondeo piedāvā praktiski visu, ko varētu vēlēties no ģimenes auto. Tas ir liels, drošs, ērts, un ar lielisku vadāmību. Turklāt par pieņemamu cenu.

PRET: Mondeo izmēri dažiem var šķist biedējoši. Brīžiem salonā ienāk ceļa trokšņi. Tālākpārdošanas vērtība nebūs īpaši spēcīga.

Ford Mondeo

Universāļi – Ford Mondeo universālis

PAR: Mondeo piedāvā praktiski visu, ko varētu vēlēties no ģimenes universāļa. Tas ir liels, drošs, ērts, un ar lielisku vadāmību. Turklāt par pieņemamu cenu.

PRET: Mondeo izmēri dažiem var šķist biedējoši. Brīžiem salonā ienāk ceļa trokšņi. Tālākpārdošanas vērtība nebūs īpaši spēcīga.

Ford Mondeo vagons

Sporta auto –  Porsche 911

MPV – Seat Alhambra

PAR: Alhambra ir kluss, ietilpīgs un praktisks auto ar labu gaitas komfortu. Cenas ir zemākas, nekā gandrīz identiskam Sharan.

PRET: Alhambra izmēra dēļ būs grūti noparkoties šaurākās stāvvietās. Aizmugurējo sēdekļu rindu nav tik ērti nolocīt kā dažiem konkurentiem.

SPRIEDUMS: Alhambra piedāvā to pašu praktiskumu un braukšanas baudu, ko tā radinieks Volkswagen Sharan, taču Seat ir labāka vērtība par šo cenu. Patiesībā, tas ir viens no labākajiem miniveniem, kādi ir nopērkami.

Seat Alhambra

Coupé – Audi TT

PAR: TT ir viegls un veikls, dzinēji ir pārliecinoši. Izgatavošanas kvalitāte un spēcīga tālākpārdošanas vērtība to padara par fantastisku pirkumu un īpašumu

PRET: Aizmugures sēdekļi pieaugušiem cilvēkiem ir bezjēdzīgi. Salonā prasītos vairāk komplicētāku detaļu

SPRIEDUMS: Lielisks līdzsvars starp izskatu, kvalitāti un braukšanas baudu. Arī lietošanas izmaksas ir optimālas.

Audi TT

Sportiskie hečbeki – Renault Mégane Renaultsport 250 Cup

Apvidus auto/krosoveri – BMW X3

PAR: Ar papildaprīkojumā pieejamo regulējamo piekari BMW X3 demonstrē perfektu līdzsvaru starp gaitas komfortu un manevrētspēju. Salons ir elegants un ietiolpīgs, lietošanas izmaksas zemas.

PRET: Transmisijas tunelis radīs neērtības tiem, kam aizmugures sēdeklī būs jāsēž pa vidu. Manuālā pārnesumkārba nav labākā izvēle.

SPRIEDUMS: Kompaktais BMW X3 ir elegants, praktisks un ar to ir patīkami braukt.

BMW X3

Biznesa auto – BMW 3.sērija

PAR: 3.sērijas sedans apvieno spēcīgu dinamiku ar iespaidīgu degvielas ekonomiju, tam ir nevainojama vadāmība un ietilpīgs salons.

PRET: Ne visas modifikācijas ir pievilcīgas par šo cenu

SPRIEDUMS: Līdz šim nepārspēta talantu kombinācija padara 3.sērijas BMW par izteiktu līderi savā klasē

BMW 3. sērija

Rodsteri/kabrioleti – Audi TT Roadster

PAR: TT ir viegls un veikls, dzinēji ir pārliecinoši. Laba montāžas kvalitāte un spēcīga tālākpārdošanas vērtība.

PRET: Ar paceltu jumtu pārredzamība nav laba, bagāžnieks par mazu brīvdienu izbraukumiem.

Audi TT Roadster

Luksusa auto – Mercedes Benz S-Klase

PAR: Lielisks luksusa auto, kas izgatavots no vislabākajiem materiāliem saskaņā ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Nevainojama elegance un dinamika; nogādās jūs no kontinenta uz kontinentu izcilā komfortā un tādā klusumā, ko varētu apskaust daža laba katedrāle

PRET: Šāds luksusa līmenis nebūt nav lēts.

Mercedes Benz S klase

Drošības balva – Volkswagen

Publikācija no interneta.

whatcar

                  

Advertisements

Responses

  1. Bildē redzama vecā troika, What Car balvu iedeva jaunajai, ja kas 🙂
    Bet no otras puses – respekt, labi pastrādājuši auto galvu remonts…

    • Paldies par vērību, labots!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: