Publicēja: Auto Galvu Remonts | 31/01/2012

Porsche 911 Turbo iegūs trīs turbīnas

Iekšdedzes motoru darba tilpumi samazinās, bet turbīnu skaits kļūst aizvien lielāks, lai vides vārdā nebūtu jāupurē veiktspēja.

Porsche 911 dzinējs

Pagājušajā nedēļā BMW atklāja savu jauno M Performance Automobiles līniju, kuras pārstāvjiem – 5.sērijai, X5 un X6 – uzstādīts īpašs 3 litru dīzeļdzinējs ar trim turbīnām. Motora jauda ir 381 zirgspēks jeb 127 ZS no darba tilpuma litra.

Tagad britu izdevuma Autocar rīcībā nonākusi informācija, ka trīs turbīnas būs arī jaunās paaudzes Porsche 911 Turbo, vēsta Motor.ru.

Porsche 911 ir viens no tiem automobiļiem, kura dizainā kardinālas izmaiņas nav iespējamas Porsche 911 ir viens no tiem automobiļiem, kura dizainā kardinālas izmaiņas nav iespējamas.

Divas no tām būs tādas pašas Borg Warner iekārtas, kādas uzstādītas līdzšinējās paaudzes 911 Turbo, bet bez tām motoram būs arī neliela izmēra trešā turbīna ar zemu inerci, kura strādās jau pie brīvgaitas apgriezieniem un nodrošinās automobilim lielāku jaudu vēl plašākā apgriezienu diapazonā.

Sešu cilindru opozītmotora tilpums būs tāds pats kā līdz šim – 3,8 litri, turpretim jauda provizoriski pieaugs no 500 līdz 525 zirgspēkiem un to pilnpiedziņas sistēmai novadīs septiņu pakāpju mehāniskā vai pēc izvēles – divu sajūgu pārnesumkārba ar tikpat pārnesumiem.

Gaidāms, ka trīs turbīnu motors būs arī topošajiem GT2 un GT2 RS. GT2 RS, kā zināms, ir visu laiku jaudīgākais sērijveida Porsche 911 modelis – tas attīsta 620 zirgspēkus.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: