Publicēja: Auto Galvu Remonts | 14/02/2012

Sekss uz motocikla

28. aprīlis (2012. gada moto sezonas atklāšana) tepat vien ir, iespējams, zābaki jau nopucēti un dzelzs rumaks jau “kaujas” gatavībā.
Lai nerastos kāds intīmas dabas misēklis atklāšanas brauciena laikā, tādēļ šodien, Mīlas dienas ietvaros, uzskatāmi parādīsim kā darīt “TO” uz motocikla.
Kā reizi vēl ir laiks patrenēties.

Ļauj viņai braukt

Puisis pārsēžas pasažiera sēdeklī aiz sievietes, kura pieliecas uz priekšu pie stūres, atklājot savu “mīlas perēkli”. Ja braucamais aprīkots ar “skuķēna muguras atzveltni” (Sissy bar), tad viņš var atbalstīties vai atgāzties atpakaļ uz to paceļot augšup viņas iegurni. Pretējā gadījumā viņam var nākties ieķerties sēdekļa malās, lai “iedarbinātu sviras kustību”. Viņa var arī braukt krūšturī, kur bāleliņam ieķerties un varētu virzīt kustību uz priekšu un atpakaļ, vai uz augšu un uz leju, protams, kājas jātur uz kāpšļiem. Šī poza ir laba kontrolētam “kniebienam” – tikai pārliecinieties, ka viņa “neiedod ručkā” par daudz, kad sasniegusi kulmināciju.

Aci pret aci

Vīrišķis sēž uz motocikla kā parasti, sieviete sēž viņam klēpī, lai viņi ir viens pret otru. Viņai būs nepieciešams apvīt savas rokas ap viņu un turēt cieši, lai saglabātu līdzsvaru. Viņas kājas ir aizmugurējiem kāpšļiem “labam pretsparam”. Šeit sieviete var kontrolēt dziļumu un ātrumu. Vēlams lai nav pārāk liela amplitūda un jāuzmanās no aritmijas, savādāk varat nokrist no moča. Šī ir labākā poza džekam, protams, ja viņš redz kurp viņš dodas.

Virs “dūmeņa”

Šī poza ļauj izmantot moci gandrīz visā garumā. Sievietei ir vieglākais veids kā ieņemt savu pozīciju, nogulties pār motorizēto cisku drilli un noliekties uz priekšu ar rokām turoties pie ragiem. Šeit vēlam lai nav Sissy bar. Ja motocikls ir pārāk garš, vai viņa ir pārāk īsa, viņa var apvīt savas rokas ap degvielas tvertni. Vīrietis stāvot motocikla aizmugurē, paņem un paceļ, nedaudz paplešot viņas kājas nokļūst līdz aizmugurējam ratam. Kā viņa atbalsts ir viņas kājas, kuras viņš tur kā ķerru un galveno procesu veic no aizmugures.

Šī poza ir domāta tikai un vienīgi motociklu lielākajiem faniem un entuziastiem. Sievietes ķermenis pilnībā saskaries ar motociklu un tā jutīs metāla un ādas mijiedarbību, bet vīrietis sajutīsies kā “lektu kuprī” pats savam “hromētajam ērzelim”.

Uzpulē spēka zaru

Tas ir vienkāršs veids kā “noņemt spiedienu” nezaudējot laiku ceļā. Kamēr jūs savas rokas turat stabili uz ragiem, tikmēr jūsu sieviete sēžot pasažiera vietā, apķeras jums apkārt, atver tavas bikses, izvelk TO ārā, un sāk glāstīja tavu “spieķīti”. Tikai jābūt uzmanīgiem, kad sasniegsiet augstāko baudas punktu, lai vējš nepiedzen acis ar svaigi “slaukto” sekrētu.

Labāk uzvelkat brilles. 🙂

Publikācija no interneta.

AtslodzeKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: