Publicēja: Auto Galvu Remonts | 13/03/2012

Opel Ampera svin dubultuzvaru „Interneta Auto balvā 2011”

Riselsheima/Ženēva. Pēc piegāžu uzsākšanas klientiem, Opel Ampera ir izcīnījis divas godalgas „Interneta Auto balvā 2011”, kuru sponsorē ‘AutoScout24’ mājas lapa. Uzvarot segmentā „vispopulārākais jaunienācējs Eiropā” un kategorijā „elektriskie pārvietošanās līdzekļi”, Ampera izcīnīja uzvaru arī kopvērtējumā.

Andre Stark, Enno Fuchs, Alberto Sanz de Lama

Ceremonijā, kas norisinājās Ženēvas auto izstādes laikā, Opel e-mobilitātes direktors Enno Fukss (Enno Fuchs) saņēma divas no prestižajām ‘CAROLINA’ trofejām. „Ar revolucionāro Ampera modeli Opel ir uzņēmies līdera lomu e-mobilitātes jomā. Mēs ļoti lepojamies, ka šajā konkursā, kurā uzvarētājus noteica auditorija, Ampera ir izcīnījis divas balvas.” Balvu autobūves industrijas interneta lietotāju lielākajā konkursā Opel iegūst jau trešo gadu pēc kārtas. Šī ir desmitā reize, kad apbalvojumus pasniedz ‘AutoScout24’.

Dažādās kategorijās un īpašos segmentos piedalījās 351 pārvietošanās līdzeklis, no kuriem tika izvēlēts viens uzvarētājs. Vairāk nekā 160,000 interneta lietotāju visā Eiropā piedalījās balsojumā, tādējādi noskaidrojot galīgo uzvarētāju. Ampera uzvara seko Insignia modeļa milzīgajiem panākumiem 2009. gadā, kad tas tika pasludināts par galīgo uzvarētāju kā „vispopulārākais jaunienācējs Eiropā”.

Revolucionāras tehnoloģijas

Ampera ir pirmais elektriskais transporta līdzeklis, kas paver iespēju ‘doties jebkur jebkurā laikā’. Piecdurvju sedans ir pietiekami plašs četriem pieaugušajiem un viņu bagāžai. 16 kWh litija jonu baterija nodrošina 111 kW/150 ZS lielu jaudu. Atkarībā no ceļa seguma un braukšanas tehnikas, 40 līdz 80 km var veikt izmantojot tikai elektrisko motoru un neradot kaitīgās emisijas. Ampera automašīnas riteņi vienmēr tiek darbināti elektriski. Veicamās distances palielinājuma režīms aktivizējas brīdī, kad baterija ir gandrīz izlādējusies, nemanāmi sāk strādāt 63 kW/86 ZS jaudīgais 1,4 litru benzīna motors un darbina elektrisko ģeneratoru, kas tālāk apgādā bateriju, nodrošinot iespēju veikt vairāk nekā 500 km lielu distanci bez vajadzības uzpildīties. 370 Nm griezes moments paātrinājumu no nulles līdz 100 km/h Ampera modelim ļauj sasniegt aptuveni 9 sekundēs, turklāt automašīnas maksimālais ātrums ir 161 km/h.

Opel ir pirmais automašīnu ražotājs, kas noslēdzis sadarbības līgumus ar 42 enerģijas piegādātājiem, tādējādi elektriskie transportlīdzekļi var tikt uzlādēti ar elektrību no ikdienas lietošanā pieejamajiem ilgtspējīgajiem enerģijas avotiem. Elektrisko transportlīdzekļu darbināšana ar atjaunojamajiem enerģijas resursiem ir iespaidīgs ieguldījums turpmākai CO2 emisiju samazināšanai un cīņai ar klimata izmaiņām.

Pateicoties veicamās distances palielinājuma iespējām, Ampera vadītājs, lietojot ar bateriju darbināmu automašīnu, var būt videi draudzīgi noskaņots, taču bez bažām par paveicamo distanci.

Publikācija no interneta.

twitter

seko mums

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: