Publicēja: Auto Galvu Remonts | 01/06/2012

Maserati dīzeļa skaņu sintezēs audiosistēma

Maserati izstrādā skaņas sintezēšanas sistēmu, kas pat ar dīzeļdzinēju aprīkotam SUV automobilim Kubang liks dziedāt sportisku dziesmu, atsaucoties uz Whatcar, vēsta Motor.ru.

Maserati

Kubang būs pirmais Maserati dīzeļmobilis, un pārdošanā tas nonāks 2014.gadā. Taču arī tam, ievērojot markas tradīcijas izlaist sportiski trokšņojošus auto, būs jābūt akustiski sportiskam; tam nepiestāvēs moderno dīzeļu klusā dūkšana.

Maserati prezidents Roberto Korradi pavēstījis, ka viņa kompānija plāno izmantot Kubang audiosistēmu, lai nepieviltu pircēju cerības attiecībā uz auto skaņu. Nav gan teikts, vai auto sportiski skanēs arī uz āru, ne tikai salonā.

Korradi skaidro, ka dīzeļdzinēja izmantošanai ir ļoti liela nozīme no konkurences viedokļa, jo, piemēram, populārais premium apvidnieks Porsche Cayenne tiek piedāvāts gan ar ārkārtīgi jaudīgiem turbodzinējiem, gan arī V6 dīzeļdzinēju.

Maserati vadītājs neatklāj, kādu tieši dīzeli ir paredzēts iekļaut Kubang sērijveida versijas motoru paletē, taču, ņemot vērā ciešo saikni starp FIAT koncernu un Chrysler, pastāv uzskats, ka tas būs Jeep Grand Cherokee sastopamais V6 motors ar 237 ZS.

Var atzīmēt, ka Kubang pasaules pirmizrāde notika 2011. gada septembrī Frankfurtes starptautiskajā automobiļu izstādē. Uz Jeep Grand Cherokee tehnoloģiskās bāzes būvētais auto pārdošanā nonāks 2014. gadā un tiks ražots Chrysler rūpnīcā ASV.

Publikācija no interneta.
tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: