Publicēja: Auto Galvu Remonts | 22/06/2012

Jānis Līgai dara TĀ, Līgo, Līgo…

Cilvēki runā, ka nu ir pienācis laiks meklēt papardes ziedu. Nu tad ieejiet mežā, atrodiet to ziedu, noplūciet, iemetiet uz auto aizmugurējā sēdekļa un tālāk sekojiet instrukcijai:

Sēdies droši klēpī

ikā ikā

Ļaujiet viņai stūrēt. Jums ir nepieciešams pielāgot atzveltni un iespējams stūri. Vīrietis darbojas ar pedāļiem un ātrumpārslēgu, savukārt sieviete stūrēt. Viņai paliecoties nedaudz uz priekšu, viņa var turēt tempu un iegrimes dziļumu, bet tajā pašā momentā jābūt uzmanīgai, lai neuzspiestu stūrei uz signālu.

Aci pret aci

čmoki čmoki

Sieviete sēž virspusē, bet šoreiz pretī savam partnerim. Šī poza pieļauj skūpstīšanos. Kaut arī šī pozīcija ir ļoti romantiska un iekļauj sevī pieķeršanos, rūpes, ilgas, mēs iesakām jums turēt abas rokas uz stūres un acis uz ceļa, ja Jūsu transportlīdzeklis ir kustībā.

Sasniedz vairāk

cuk cuk

Tas ir standarta priekšējā sēdekļa mutes darbs. Sieviete no pasažieru puses pārliecas  un sak mutēt “spēka zaru”. Vairumā gadījumu, abi partneri var saglabāt savas drošības jostas neatsprādzētas, padarot šo par drošāko seksu uz ceļa. Tas ir arī diskrētāks, jo sieviete ir ārpus redzesloka, bet nevajadzētu būt pārsteigtiem, ja jūs uzmundrina smagās auto šoferis.

Publikācija no interneta.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: