Publicēja: Auto Galvu Remonts | 30/07/2012

AMG būšot ar dīzeļdzinēju

Parīzes motoršovā septembra beigās debitēs Mercedes-Benz supermašīnas SLS AMG versija ar dīzeļdzinēju.

SLS AMG 2013

Mercedes-Benz motoru sporta un lieljaudas modeļu struktūrvienības vadītāja Ola Kaleniuss iepriekš izteicās, ka dīzeļdzinējus AMG modeļos nepiedāvās. «Benzīna un dīzeļdzinēju tehnoloģijas šobrīd ir visai līdzīgas: degvielas tiešā iesmidzināšana, turbopūte un centieni maksimāli samazināt motoru darba tilpumu. Mēs pirms dažiem gadiem apsvērām iespēju savos modeļos uzstādīt dīzeļdzinējus, taču secinājām, ka benzīna motori labāk skan, ātrāk iegriežas, ir atsaucīgāki uz gāzes pedāļa nospiešanu un arī sver mazāk,» teica Kaleniuss.

Tomēr Parīzē esot paredzēts nolaist priekškaru un prezentēt SLS AMG GT tieši ar dīzeļdzinēju, vēsta Motor.ru. Tas būšot sešu cilindru agregāts ar trim turbīnām, kas attīstīs 400 ZS un 1000 Nm.

Dinamikas rādītājus pat provizoriski neviens pagaidām nemin, taču nav šaubu, ka dīzeļmodelis būs lēnāks par benzīna SLS AMG GT.

SLS AMG GT ir apgādāta ar tādu pašu 6,2 litru V8 atmosfērisko motoru kā standarta SLS AMG, taču tā jauda no līdzšinējā 571 zirgspēka ir paaugstināta līdz 591. Griezes moments sasniedz 650 ņūtonmetrus, un tie ļauj sprintu līdz simtam paveikt par 0,1 sekundi ātrāk nekā līdz šim, proti, 3,7 sekundēs. 200 km/h robežu auto šķērso 11,2 sekundēs, bet tā maksimālo ātrumu pie 320 km/h ierobežo elektronika.

Tuvākajā nākotnē AMG plāno SLS modeļu gammu papildināt ar elektrisko SLS AMG E-Cell, kurš ar uzlādētām baterijām spēs veikt 150 – 180 kilometrus, un karsto Black Series modeli.

Parīzes motoršovā septembra beigās debitēs Mercedes-Benz supermašīnas SLS AMG versija ar dīzeļdzinēju.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: