Publicēja: Auto Galvu Remonts | 01/08/2012

Lamborghini Aventador spēkratam varēs atslēgt pusi cilindru

Itāliešu superauto “Lamborghini Aventador” no nākamā gada tiks aprīkots ar dzinēja “Start&Stop” sistēmu, kā arī cilindru atslēgšanas tehnoloģiju, braucot vienmērīgā ātrumā. Šādi aprīkots “Lamborghini” tiks prezentēts rudenī notiekošajā Parīzes autoizstādē, vēsta “Auto Motor und Sport”, kā rīcībā nonākuši attiecīgi dokumenti.

Lamborghini Aventador V12 dzinējs

Puse no V12 dzinēja cilindriem varēs atslēgt, braucot ar ātrumu līdz 135 km/h. Šādā režīmā degvielas ekonomiju izdošoties uzlabot par aptuveni 20 procentiem. Pēc minētajiem uzlabojumiem, “Lamborghini Aventador” vidējais degvielas patēriņš no esošajiem 17,2 litriem uz 100 km tiks samazināts līdz 16 l/ 100 km, bet CO2 izmeši izplūdē – no 398 g/ km līdz 370 g/ km. “Start&Stop” sistēma spēs motoru atkal iedarbināt 180 milisekundēs pēc akseleratora pedāļa nospiešanas.

Vēl modernizētais “Lamborghini Aventador” iegūs cietākas balstiekārtas atsperes un citāda regulējuma amortizatorus, kā arī jaunus riteņu diskus “Dione”, kas būs pieejami trīs toņos – sudrabotā, melnā un titāna.

Pilnpiedziņas superauto tiek komplektēts ar 700 ZS jaudīgu 6,5-litru V12 dzinēju, kas ļauj līdz 100 km/h paātrināties 2,9 sekundēs un maksimāli sasniegt 350 km/h.

Publikācija no interneta.

delfi

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: