Publicēja: Auto Galvu Remonts | 27/11/2012

Audi plāno auto ar Lemānas uzvarētāja dzinēju

Ingolštates autobūves uzņēmums plāno izlaist jaunu superauto, ko paredzēts komplektēt ar Lemānas uzvarētāja, sacīkšu mašīnas Audi R18 e-tron dīzeļhibrīda tehnoloģijām un kurš modeļu klāstā nostātos virs R8.

Britu AutoExpress vēsta, ka Audi plāno būvēt auto, kas konkurētu ar karstākajiem (lai arī vēl tikai topošajiem) superauto segmenta pārstāvjiem – Porsche 918 Spyder, McLaren P1 un Ferrari Enzo pēcteci.

Par R10 nodēvētajam sērijveida auto plānots uzstādīt no R18 e-tron hibrīdsistēmas tieši atvasinātu spēka agregātu. Par tā specifikācijām pagaidām var tikai spekulēt, taču pēc AutoExpress domām var rēķināties ar vismaz 700 zirgspēkiem un 1000 Nm, kas dotu iespēju 100 km/h sasniegt 3 sekundēs un attīstīt vismaz 320 km/h maksimālo ātrumu.

«Modeļu klāstā pilnīgi noteikti ir vieta super sporta automašīnai virs R8,» sacījis Audi tehniskās attīstības direktors Volfgangs Dirheimers. «Ja mēs to būvētu kā dīzeļhibrīdu, tam varētu būt labi pārdošanas rādītāji. Veiktspēju vienmēri ir viegli pārdot – ja auto būs ātrs, ekonomisks un labi izskatīsies, esmu pārliecināts, ka tas gūs panākumus.»

Dirheimera entuziasms attiecībā uz jaunu supermašīnu ir tieši saistīts ar Audi panākumiem šā gada Lemānas 24 stundu izturības sacensībās.

«Šogad es piedzīvoju, kā Audi izcīna vienpadsmito uzvaru Lemānā, un uzdevu sev jautājumu, kā mēs dīzeļhibrīda tehnoloģijas varētu izmantot uz ceļa,» atzīmē Dirheimers un piebilst, ka viņš vienmēr meklē iespējas, kā no autosporta gūt labumu ikdienai. Tāpat Dirheimers norāda, ka jaunajā amatā viņam ir krietni vairāk līdzekļu ideju īstenošanai un faktiski ir tā, ka ideju viņam ir vairāk nekā laika un pakļauto inženieru, lai tās īstenotu. «Mums būs plānošanas sanāksme, un tad izlemsim par TOP 3 projektiem, ko īstenot prioritārā secībā,» – tā Dirheimers.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: