Publicēja: Auto Galvu Remonts | 05/12/2012

Mercedes CLA45 AMG ar 350 ZS

Mercedes gatavojas laist klajā tiešu konkurentu BMW plānotajam M135i sedanam – tas būs Mercedes CLA45 AMG, kas veidots uz jaunākās paaudzes A klases un B klases modeļu bāzes.

A45 AMG 2.0L Turbo

Tiek ziņots, ka CLA sērijas klajā nākšana gaidāma nākamā gada beigās vai 2014.gada sākumā un modifikāciju klāsta flagmanis būs jūtami lētāks, nekā pašreiz pārdošanā esošais C63 AMG.

Tas tiks būvēts Ungārijā un būs apgādāts ar pilnpiedziņas sistēmu, septiņpakāpju divsajūga pārnesumkārbu un elektronisko diferenciāli (EDS).

Šis būs pirmais Mercedes sedans, kurā dzinējs atradīsies šķērsvirziena stāvoklī. Jauno pozīciju ieņems no A45 AMG aizgūts 2,0 turbo dzinējs. Tā jauda ir 350 ZS ar 450 Nm griezes momentu.

Lai arī AMG neatklāj sīkākus dzinēja dinamikas rādītājus, tiek lēsts, ka tā ieskrējiens līdz 100 km/h aizņems 5 sekundes, maksimālais ātrums būs ierobežots pie 250 km/h atzīmes, taču to būs iespējams palielināt līdz 270 km/h.

Pateicoties dzinēja start/stop funkcijai un bremžu enerģijas reģenerācijai, vidējais degvielas patēriņš tiek solīts 7 l/100 km robežās.

Publikācija no interneta.

whatcar

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: