Publicēja: Auto Galvu Remonts | 11/12/2012

Toyota sporta nodaļa radījusi Lexus LS ar 650 ZS

Kompānijas “Toyota” autosporta nodaļa “Toyota Motorsport GmbH” (TMG) izstrādājusi “Lexus LS” limuzīna sportisko konceptu “TMG Sports 650”. Plašākai sabiedrībai automobilis pirmo reizi tika parādīts notiekošajā Esenes motoršovā.

TMG Sports 650

“TMG Sports 650” izgatavots uz līdzšinējās “Lexus LS 460” modifikācijas bāzes un ir aprīkots ar pieclitru V8 biturbo dzinēju, kas attīsta 650 zirgspēku jaudu un 710 ņūtonmetru griezes momentu. Motors sajūgts ar astoņpakāpju automātisko pārnesumkārbu, kā arī pārslēgšanās svirām aiz stūresrata.

Divas tonnas smagais sportiskais limuzīns līdz 100 km/h paātrināsies 4,2 sekundēs un maksimāli sasniegs 320 km/h. Jāatzīmē, ka tas ir ievērības cienīgs rezultāts, jo šīs klases konkurenti, izņemot pilnpiedziņas “Audi S8”, līdz 100 km/h paātrinās nedaudz lēnāk.

“Lexus LS” sportiskā modifikācija atšķiras ne tikai ar agresīvāka veidola virsbūves aerodinamisko elementu komplektu no oglekļa šķiedras, bet arī aizmugurējo pašbloķējošo “Torsen” diferenciāli. Vēl tam ir keramiskās bremzes un 20 collu riteņi ar 345 mm platuma riepām aizmugurē.

Publikācija no interneta.

delfi

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: