Publicēja: Auto Galvu Remonts | 18/12/2012

Eiropā sāk tirgot Jetta ar hibrīddzinēju

Vācijas tirgū nupat nonākusi Volkswagen Jetta modifikācija ar hibrīddzinēju. Tā apvieno vairāk nekā pietiekamu veiktspēju ar ļoti patīkamiem patēriņa rādītājiem.

Volkswagen Jetta hibrīddzīnējs

Volkswagen Jetta hibrīddzīnējs

Volkswagen Jetta Hybrid vispirms tika piedāvāts amerikāņiem (laikam jau tādēļ, ka Jetta kā tāda ir visvairāk pārdotais vācu ražotāju automobilis Savienotajās Valstīs), bet tagad to sāk piedāvāt arī Atlantijas okeāna šajā pusē.

Jetta Hybrid ir apgādāta ar 150 zirgspēku benzīna turbo motora un 27 zirgspēku elektromotora kombināciju, kas kopā modelim nodrošina 170 zirgspēku jaudu. Auto līdz ar to ir pietiekami dinamisks, maksimāli attīsta 210 kilometrus stundā, taču tā vidējais patēriņš ir vien 4,1 litrs uz 100 kilometriem nobraukuma (CO2 izmeši ir 95 g/km). Salīdzinot ar līdzvērtīgi lielu un spēcīgu tradicionālās piedziņas auto, tas ir par apmēram 20 procentiem mazāk.

Nospiežot speciālu podziņu, hibrīddžetas vadītājs automobili var piespiest līdz diviem kilometriem lielu attālumu veikt elektrorežīmā, nekaitējot videi, bet citādi elektromotors pieslēdzas, kad vien iespējams. Hibrīdsistēmas vilkmi priekšējiem riteņiem novada septiņu pakāpju DSG automātiskā pārnesumkārba.

Jetta Hybrid tiks piedāvāts aprīkojuma līmeņos Comfortline un Highline. Neatkarīgi no tā, kurš būs izvēlēts, abus auto no pārējām Jetta varēs atšķirt pēc dažādām vizuālām niansēm. To vidū var uzskaitīt atšķirīgu radiatora režģi, LED aizmugurējos lukturus, uzrakstus Hybrid uz zila fona, speciālus sānu sliekšņus, spoileri uz bagāžnieka vāka maliņas, nedaudz citādāku aizmugurējo bamperu, kā arī hibrīdautomobilim pieskaņota dizaina 15 collu riteņu disksus (Highline modelim standartā ir 17 collu riteņi). Arī salona apdarē izmantoti atšķirīgi dekoratīvie elementi un sēdekļu audums.

Jetta Hybrid piegādes Vācijā sāksies aprīlī, un tur tas maksās vismaz 31 300 eiro.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: