Publicēja: Auto Galvu Remonts | 04/01/2013

Jaunais A4 brauks ar diviem cilindriem

Nākamās paaudzes Audi A4 saņems virkni tehnoloģisku jaunumu, tostarp nakts redzamības sistēmu, kas ļaus ātrāk pamanīt tumsas aizsegā ieslīgušus cilvēkus un jaunu 1,4 litru TSI turbodzinēju, kas nelielas slodzes apstākļos darbosies vien ar diviem cilindriem.

Audi A4 2014 gada dzinējs

Audi A4 2014 gada dzinējs

Jaunajai A4 saimei tāpat būs pieejami priekšējie LED lukturi, tāds pats rokraksta simbolu ievadīšanai un radiostaciju izvēlei domāts skārienjutīgs panelis viduskonsolē, kāds ir jaunākajiem A6, A7 un A8, sistēma, kas brīdina par iespējamu sadursmi un iespēju robežās automobili pilnībā apstādina, u.c.

Ārvalstu medijos iepriekš ziņots, ka jaunais A4 būs pirmais Audi, kam vairs nebūs tradicionālās quattro pilnpiedziņas. Tā vietā, lai aizmugurējiem riteņiem vilkmi novadītu kardāns un diferenciāļi, aizmugurējos riteņus griezīs elektromotori, kuru kopējā jauda ir ap 140 zirgspēkiem. Principā A4 ar elektrisko pilnpiedziņu no uzbūves viedokļa būs hibrīdauto un līdzināsies, piemēram, Peugeot 3008 HYbrid4, vēsta tiešsaistes izdevums Car.

Bez šāda hibrīdauto Audi plāno izlaist arī A4 plug-in hibrīdu ar priekšpiedziņu. Šo modeli, ko būs iespējams uzlādēt arī no elektrotīkla rozetes, plānots apgādāt ar 230 zirgspēku 2 litru turbo motoru un transmisijas korpusā iebūvētu 35 zirgspēku elektromotoru. Teorētiski šāds auto varētu apmēram 30 kilometrus nobraukt tīrā elektrorežīmā, netērējot ne gramu benzīna. Zināmā mērā par to jāpateicas arī jaunā A4 tehnoloģiskajai platformai, kas ir stingrāka, bet auto kopējo svaru samazina par aptuveni 100 kilogramiem; A4 pašmasa būs, sākot ar 1333 kilogramiem.

Jaunais A4 sedans dienas gaismu ieraudzīs 2014.gadā, savukārt universālis tam sekos 2015.gada sākumā.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: