Publicēja: Auto Galvu Remonts | 08/01/2013

Škoda atklāj jaunā Octavia dzinēju piedāvājumu

Kompānija “Škoda” publicējusi detalizētāku informāciju par jaunās paaudzes “Octavia” modelim pieejamajiem dzinējiem. Plašākai sabiedrībai automobilis tiks parādīts martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē, drīz pēc kā tas nonāks arī tirdzniecībā.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Jaunā “Škoda Octavia” pircēju izvēlei tiks piedāvāti četri benzīna un četri dīzeļa dzinēji. Bāzes versijā automobilis iegūs 1,2-litru turbopūtes benzīna agregātu, kas atkarībā no versijas attīsta 86 vai 105 zirgspēku jaudu. Tāpat pieejami 1,4- un 1,8-litru turbopūtes motori ar attiecīgi 140 un 180 zirgspēku jaudu.

No dīzeļdzinējiem pieejams 1,6- un divu litru agregāti, kas atkarībā no versijas attīsta 90 ZS (250 Nm), 105 ZS (250 Nm), 110 ZS (250 Nm) un 150 ZS (320 Nm).

Atkarībā no versijas dzinēji sajūdzami ar piecu vai sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu vai arī septiņpakāpju sekvenciālo “DSG” transmisiju. Visi motori aprīkoti ar “Start&Stop” un bremžu enerģijas rekuperācijas sistēmu.

Trešās paaudzes “Škoda Octavia” izgatavota uz “Volkswagen” koncerna jaunās “MQB” modulārās platformas, kas, neskatoties uz pieaugušajiem gabarītiem, ļāvis automobiļa masu salīdzinājumā ar priekšteci samazināt par 102 kilogramiem.

Jauno “Škoda Octavia” modeli varēs diezgan bagātīgi aprīkot – tam būs pieejama adaptīvā kruīza kontrole, multimediju sistēma ar astoņu collu ekrānu un pat 750 vatu “Canton” audio sistēma ar zemfrekvenču skaļruni.

Tāpat “Škoda” atklājusi, ka vēlāk gaidāma arī modeļa sportiskā versija “RS”, kā arī pilnpiedziņas modifikācijas.

Publikācija no interneta.

delfi

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: