Publicēja: Auto Galvu Remonts | 10/01/2013

Mercedes-Benz samazina izmešu daudzumu līdz 140 g/km

Vācu kompānija Mercedes-Benz samazinājusi savas jaunās Eiropā piedāvāto modeļu saimes kaitīgo CO2 izmešu daudzumu līdz 140 gramiem uz vienu kilometru.

mercedes-benz-e250-cdi-blueefficiency-v6

MB E klase

Kā ziņo ražotāja preses dienests, šajā jomā kompānijai izdevies vērā ņemams progress, kas ļāvis ar uzviju izpildīt Eiropas Savienības uzstādītos oglekļa dioksīda izmešu normatīvus šim gadam.

Tā, piemēram, jaunais Mercedes E250 uz 100 km vidēji tērē 5,8 litrus degvielas, kas atbilst CO2 izmešu daudzumam 135 g/km. Tādejādi šis Mercedes ir vienīgais modelis ar benzīna dzinēju šajā automobiļu klasē, kas atbilst Vācijā pieņemtajai ekoloģiskās efektivitātes A kategorijai. E 300 Blue Tec Hybrid, kurā četrcilindru dīzeļdzinējs kombinēts ar elektromotoru, iztiek ar 4,1 litru uz 100 km,  bet videi nodarītais kaitējums ir 107 g/km.

Zem 120 g/km robežas pakļūst A 180 Blue Efficiency (CO2- 98 g/km), C 220 CDI Blue Efficiency Edition (109 g/km), B 200 Natural Gas Drive (115 g/km) un E 220 CDI Blue Efficiency (119 g/km).

Bez kaitējuma videi iztiek Daimler un līdz ar to arī Mercedes struktūrā ietilpstošā Smart ražotais modelis Fortwo Electric Drive.

Publikācija no interneta.

jauni auto

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: