Publicēja: Auto Galvu Remonts | 23/01/2013

BMW i3 elektromobilim piedāvās motocikla dzinēju

Kompānija “BMW” elektromobiļa “i3” pircējiem par papildus samaksu piedāvās divcilindru motocikla dzinēju, kas lādēs akumulatorus un tādējādi ļaus elektromobilim 144 kilometru distances vietā nobraukt līdz pat 400 km, vēsta aģentūra “Automotive News” ar atsauci uz “BMW” pētniecības un attīstības nodaļas vadītāju Herbertu Dīsu.

BMW i3 elektromotors

BMW i3 elektromotors

Motocikla motors tiks uzstādīts “BMW i3” elektromobiļa bagāžas nodalījumā. Dīss pieļauj, ka daudzi “i3” pircēji izvēlēsies šo opciju, lai novērstu bažas par citkārt samērā nelielo nobraucamo distanci bez atkārtotas akumulatoru uzlādes. Tāpat viņš uzskata, ka šis motocikla dzinējs elektromobiļa ekspluatācijā būs efektīvs tikai tad, ja to nāksies izmantot samērā reti. Citkārt, ja ik dienas jānobrauc lieli attālumi, pēc Dīsa domām, piemērotāks būs tradicionālais hibrīds.

Kā intervijā atklājis Dīss, “BMW” plāno, ka “i3” tirdzniecības sākumā, kas startēs šāgada beigās, katrs otrais izvēlēsies papildus aprīkojumā esošo motocikla dzinēju, bet vēlāk šis īpatsvars pieprasījumā mazināšoties līdz 20%. Pagaidām netiek atklāts, cik šāda opcija pircējiem izmaksās.

Jau iepriekš tika minēts, ka “BMW i3” elektromobilis būs pieejams kā trīs, tā arī piecu durvju versijā. Tas aprīkots ar 170 ZS elektromotoru.

Publikācija no interneta.

delfi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: