Publicēja: Auto Galvu Remonts | 13/02/2013

MCA atbilde LaMSF par nesapratni

LaMSF prezidentam E.Agarskim. No MCA Prezidenta Aivara Freimaņa par nesapratni.
Izvilkumi:
Apstiprināts
LaMSF prezidija sēdē 28.12.2012.
(protokols Nr.47, punkts Nr.1.2.)

Latvijas Motosporta federācijas noteikumi par motosporta, mototūrisma un velotriāla sacensību organizēšanu un norisi Latvijas Republikas teritorijā

MCA prezidents: A.Freimanis

MCA prezidents: A.Freimanis

„2.13. Mototūrisms – tūrisma veids, kurā visas nepieciešamās darbības veic pats motobraucējs ar mērķi izzināt apkārtni, dabu, savu valsti, kā arī citu tautu kultūru, dzīvi un tradīcijas, iepazīties ar citas valsts motociklistu kustību. Mototūrisma veidi ir motoorientēšanās, bezceļa braucieni (off road), ralliji, mototūristu salidojumi, tikšanās.
7. Latvijas teritorijā motosporta, mototūrisma un velotriāla sacensību organizēšana bez saskaņošanas ar LaMSF, uzskatāma par sacensību organizētāja un pašvaldības, kura savā administratīvajā teritorijā būs atļāvusi organizēt minēto pasākumu bez saskaņošanas ar LaMSF, prettiesisku rīcību.” !!!???

13.februāra LaMSF atbildes citāti:

„Šeit tomēr būtu jānošķir motosporta sacensības no cita veida ar motosportu vai mototūrismu saistītiem pasākumiem, kā piemēram, saieti vai salidojumi. Šie pasākumi nav vienā kategorijā ar sporta sacensību pasākumiem, tādēļ, LaMSF ieskatā, Latvijas Motoklubu asociācija ir kļūdaini interpretējusi LaMSF gatavoto vēstuli pašvaldībām un LaMSF sacensību noteikumus, jo tie neattiecas uz asociācijas tūristu braucieniem, salidojumiem un cita veida izklaides pasākumiem” norāda LaMSF prezidents Egils Agarskis.

LaMSF, kā atzītās federācijas motosportā, mototūrismā un velotriālā, misija un mērķis ir rūpēties par Latvijas motosporta, motociklistu un velotriāla kustības attīstību, uzraudzību, nacionālo un starptautisko čempionātu organizēšanu un interešu pārstāvniecību starptautiskā mērogā.”

Un tagad Agarska k-gs atbildiet uz vienu jautājumu – ko MCA nav sapratusi ar Jūsu organizācijas nolikumu un izsūtīto vēstuļu tekstā? Vai kāds nav sapinies meistarībā? Kurš „ģēnijs” ir izdomājis punktu 2.13.? Skaidri lasām latviešu valodā , ka vienkāršu puiku braukšana ar močiem, saieti un ralliji ir jāsaskaņo ar LaMSF. Kurš Ramatas vai Duntes pagastvecis pēc Jūsu vēstules neteiks – eu, veči, drošības labad, ja esat pie mums ar savu tusiņu , atnesiet to papīru no federācijas.

Par kontaktiem. Agarska k-gs MCA sekretārs 4 reizes Jums zvanīja uz mobilo tālruni. Ne reizi neatbildējāt un neatzvanījāt. LaMSF biedrs Tālis Meļķis gan skaidroja , ka šīs vēstules saturs neattiecas uz MCA rīkotajiem pasākumiem. Un ja godīgi, sacerot rakstu darbus un apkarojot tautas motokustību, konsultācijas ar citām sabiedriskām motociklistu organizācijām no LaMSF nenotika.

Mūsu ieteikums- izlabot un precīzi noformulēt sporta braukšanas sadaļu un negrābstīties gar vispārējām tiesībām „ …iepazīt valsti”. Stingri piedomāt pie dokumentu noformējuma un teksta formulējuma. Kā saka tautā „…ja raksti un paraksties-nebrīnies”.

Par uzraudzību.To nu gan liekat malā. Pietiks ka tiesībsargājošās instances uzrauga visu un visus. Nedomāju , ka ar šādu nostādni Jūs motosalidojumā , rallijā vai kādā citā tikšanās reizē, neiekultos nepatīkamā situācijā. Būtu jāpaskaidro tautai, motociklistiem, kas tas par uzraugu,ko viņš uzrauga un kā taisās to darīt.

Pirms apgalvojat, ka MCA maldina sabiedrību atklātajā vēstulē, pārlasiet vēlreiz ‘”sacerējuma” tekstu. Ko MCA ne tā saprata :
„2.13. Mototūrisms – tūrisma veids, kurā visas nepieciešamās darbības veic pats
motobraucējs ar mērķi izzināt apkārtni, dabu, savu valsti, kā arī citu tautu kultūru, dzīvi un
tradīcijas, iepazīties ar citas valsts motociklistu kustību. Mototūrisma veidi ir
motoorientēšanās, bezceļa braucieni (off road), ralliji, mototūristu salidojumi, tikšanās.
….bez
saskaņošanas ar LaMSF, uzskatāma par sacensību organizētāja un pašvaldības, kura savā
administratīvajā teritorijā būs atļāvusi organizēt minēto pasākumu bez saskaņošanas ar
LaMSF, prettiesisku rīcību.”

Mototūrisma definīcija noteikumos ir izteikta LaMSF skatījumā. Par prettiesisku rīcību Jūs savā vēstulē esat precīzi norādījis.

Agarska k-gs . Acinam Jūs satikties ar MCA valdi un tām motokustības organizācijām . kuras darbojas Latvijā un izņemt no aprites federācijas nolikuma daļu attiecībā uz salidojumiem, tikšanās reizēm un mototūrismu kā mērķi pasaules izzināšanā. Atstāsim iespēju arī citām ar motocikliem saistītām sabiedriskām organizācijām vienkārši pašiem motociklistiem dzīvot saskaņā ar savām pilsoņu un cilvēktiesībām. Un pirms izplatīt dokumentus, kuri attiecas uz lielāko daļu motobraucēju, nebaidieties ar viņiem publiski tikties un aprunāties.

Vienmēr esam atrodami http://www.mca.lv mājaslapā sadaļā kontakti.

MCA Prezidents A.Freimanis.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: