Publicēja: Auto Galvu Remonts | 15/02/2013

Automobiļi ar labāko reputāciju

Amerikāņu izdevums Consumer Reports, kas patērētājiem vēsta par kvalitatīvākajiem produktiem, ir apkopojis autobraucēju viedokļus par mašīnām ar labāko reputāciju.

toyota-art-edge-luisdevera

Toyota

Lai izveidotu labāk vērtēto automobiļu topu, Consumer Reports aptaujāja vairākus tūkstošus cilvēku visās Savienotajās Valstīs. Viņiem nācās automašīnas novērtēt septiņās dažādās kritēriju kategorijās – pēc kvalitātes, cenas, drošības, dinamiskajām īpašībām, dizainu, tehnoloģiju inovācijām un videi potenciāli nodarītā kaitīguma, vēsta Motor.ru.

Aptaujas dalībniekiem bija jānosauc pa vienai automobiļu markai, kas, viņuprāt, ir labākā katrā no šīm kategorijām, bet vēlāk jau Consumer Reports žūrija ķērās pie skaitīšanas un rēķināšanas, cik punktu kurš zīmols ir saņēmis katrā no tām.

Tā kā aptauja veikta Savienotajās Valstīs, nav brīnums, ka puse no šā TOP 10 ir amerikāņu kompānijas. Pirmajā vietā tikmēr atrodas pasaulē lielākais autobūves uzņēmums Toyota, kurš aizvadītajā nedēļā paziņoja, ka 2012.gadā, ka, spītējot neskaitāmajiem atsaukumiem (trešdien uzņēmums paziņoja, ka potenciāla gaisa spilvena defekta dēļ atsauks 907 000 mašīnu Kanādā, Japānā, Meksikā un ASV), pārdošanas apjoms kāpis par 22,6% un sasniedzis 9,75 miljonus automobiļu.

Acīmredzot patērētājiem patīk, ja ražotājs atzīst, ka konstruēšanas gaitā ir kļūdījies un pats piesakās iespējamos defektus salabot, nevis tos noklusē un auto saimniekam liek maksāt pašam par to novēršanu.

Nobeigumā Consumer Reports atzīmē, ka šā gada tops būtiski nav mainījies, taču tajā ir iekļuvis jaunais elektromobiļu ražotājs Tesla.

Zīmoli ar labāko reputāciju

Vieta Zīmols Piešķirtās balles
1 Toyota 133
2 Ford 118
3 Honda 114
4 Chevrolet 94
5 Mercedes-Benz 77
6 Volvo 77
7 Cadillac 66
8 BMW 66
9 Dodge 57
10 Tesla 55

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: