Publicēja: Auto Galvu Remonts | 22/02/2013

Auto markas ar sliktāko reputāciju

Zinam, kas Consumer Reports lasītāju vērtējumā ir automobiļu markas ar labāko reputāciju. Tagad uzziniet, kuras tiek vērtētas ne tik labi un patērētājiem nav tīkamas.

Scion saime

Scion saime

Pagājušo piektdien vēstījām par auto markām, kas amerikāņu autobraucēju acīs izceļas ar labu reputāciju. Šodien ir kārta aplūkot, kuri Consumer Reports aptaujāto autobraucēju un autoīpašnieku skatījumā ir tie zīmoli, kas, maigi sakot, uz sevi liek skatīties tā nedaudz šķībāk.

Veicot aptauju, Consumer Reports noskaidroja, ka pircējiem vissvarīgākā ir kvalitāte, bet tai seko drošības līmenis, kam pagājušā gada aptaujā tika piešķirta lielākā nozīme.

Par drošākajiem auto jau vairākus gadus tiek saukti Volvo, un šī aptauja nav izņēmums, kad zviedri konkurentiem ir tālu priekšā.

Tikmēr par pievilcīgākajiem automobiļiem no cenas un kvalitātes viedokļa amerikāņi atzīst Honda un Toyota izstrādājumus. Svarīgi arī, ka šiem auto laika gaitā lēnāk krītas atlikusī vērtība. Par automobiļiem ar labāko dinamiku nosaukti Ferrari un BMW, kam ar saviem muskuļauto Camaro un Mustang seko Chevrolet un Ford.

Par stilīgāko auto marku nosaukts Audi, kā ražotie auto esot visatpazīstamākie un labāk iegaumējamie.

Par tehnoloģiski progresīvākajiem zīmoliem aptaujātie amerikāņi atzinuši Toyota, Mercedes-Benz, Cadillac, Ford un Lexus. Lielā mērā tādēļ, ka šie uzņēmumi piedāvā plašas iespējas viedtālruni integrēt mašīnas multimediju izklaides sistēmā. Apkopojot aptaujas rezultātus visās šajās kategorijās, Consumer Reports tad arī izveidoja zīmolu reputācijas reitingu.

Zemāk pievienojam tabuliņu ar desmit zīmoliem, kas amerikāņu skatījumā izceļas ar vāju reputāciju. Kā redzams, tajā ir tikai divi amerikāņu zīmoli – Ram (Dodge struktūrvienība) un Jeep. Savukārt par zīmolu ar sliktāko reputāciju nodēvēts Scion, kas būtībā ir tā pati Toyota, tikai amerikāņu tirgū.

Auto zīmoli ar sliktāko reputāciju*

Vieta Zīmols Piešķirtās balles
1 Scion 6
2 Mitsubishi 6
3 Ram 7
4 Fiat 8
5 MINI 10
6 Land Rover 11
7 Jaguar 15
8 Mazda 16
9 Jeep 16
10 Porsche 21

jo mazāk ballu, jo sliktāka reputācija

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: