Publicēja: Auto Galvu Remonts | 26/02/2013

Chevrolet SS sedans ar Corvette dzinēju

Kompānija “Chevrolet” publicējusi pirmo oficiālo informāciju un attēlus ar jauno “SS” sedanu, kas tiks pozicionēts kā “BMW M3” un “Mercedes-Benz C63 AMG” konkurents. Automobilis aprīkots ar V8 dzinēju no iepriekšējās paaudzes “Chevrolet Corvette” modeļa.

Chevrolet Corvette 6.2 V8

Chevrolet Corvette 6.2 V8

“Chevrolet SS” ieguvis 6,2-litru V8 (LS3 – rūpnīcas indekss) motoru, kas attīsta 420 zirgspēku jaudu un 562 ņūtonmetru griezes momentu. Dzinējs sajūgts ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un pārslēgšanas taustiņiem aiz stūresrata.

Paātrinājums līdz 100 km/h šim amerikāņu sportiskajam sedanam aizņems piecas sekundes. Salīdzinājumam: analoģiskās veiktspējas “BMW” un “Mercededes-Benz” sedani šo disciplīnu veic ātrāk – attiecīgi 4,4 un 4,8 sekundēs.

Amerikāņiem izdevies “Chevrolet SS” gadījumā panākt ideālu izsvarojumu pa riteņu asīm proporcijā 50:50. Automobiļa priekšējai riteņu asij uzstādīti “Brembo” bremzes ar 340 mm diametra diskiem un četrcilindru skavām. Standartā spēkrats būs aprīkots ar 19 collu riteņu diskiem un 245 līdz 275 mm platuma “Bridgestone” riepām.

“Chevrolet SS” aprīkojuma sarakstā ir “MyLink” multimediju sistēma, “Bose” audio sistēma ar deviņiem skaļruņiem, atpakaļskata kamera, kā arī dažādas elektroniskās drošības sistēmas.

Interesanti, ka šis pirmais “Chevrolet” sedans ar V8 dzinēju kopš 1996. gada. Tirdzniecībā ASV automobilis nonāks šovasar.

Publikācija no interneta.

delfi

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: