Publicēja: Auto Galvu Remonts | 01/03/2013

Rolls-Royce plāno 700 ZS jaudīgu rodsteri ar V16 motoru

Britu kompānija Rolls-Royce apsver 700 ZS jaudīga rodstera projektu, kas pozitīva lēmuma gadījumā, luksusa automobiļu ražotāja modeļu gammai varētu pievienoties 2016.gadā, vēsta interneta izdevums Car.

Rolls-Royce Phantom Coupé V16

Rolls-Royce Phantom Coupé V16

Kā liecina pieejamā informācija, Rolls-Royce jaunuma pamatā būtu alumīnija platforma ar jaunās paaudzes modeļa Phantom šasijas elementiem. Sešpadsmit cilindru dzinējs attīstītu 700 ZS jaudu, kas pēc ražotāja domām, ir pilnīgi pietiekami, ņemot vērā, ka Rolls-Royce automobiļu konstrukcijā komforts un greznā apdare allaž tiek vērtēta augstāk nekā dinamikas īpašības un dzīšanās pēc ātruma rekordiem.

Iespējams, ka par rodstera dzinēja donoru kalpos 2004.gadā nodemonstrētā konceptautomobiļa EX100 16V spēka agregāts ar deviņu litru darba tilpumu, jo Rolls-Royce pārstāvji izteikušies, ka šo inženiertehnisko izgudrojumu vajadzēja ieviest jau agrāk, piemēram, Phantom konstrukcijā, kas ļautu flagmaņa sedanu krasāk diferencēt no plašākām masām pieejamā Ghost.

Atgādināsim, ka šī gada Ženēvas autoizstādē Rolls-Royce prezentēs kupeju Wraith, kas kļūs par visu laiku ātrāko britu kompānijas modeli. Šādas priekšrocības tai nodrošinās 6,6 litru V12 motors, kura jauda speciāli šim modelim palielināta no 563 līdz 609 zirgspēkiem.

Publikācija no interneta.

jauni auto

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: