Publicēja: Auto Galvu Remonts | 21/03/2013

Cadillac izstrādājis jaunus dzinējus priekš gaidāmā CTS modeļa

Cadillac, kas ir viens no vadošajiem General Motors zīmoliem ir izstrādājis divus jaunus dzinējus ar ko aprīkot 2014. gada CTS modeli.

3.6 V6

3.6 V6

Viens no izstrādātajiem dzinējiem ir 3,6 litru V6 agregāts, kas attīsta 420 zirgspēkus. Šādu jaudu palīdz sasniegt divas turbīnas. Savukārt otrs ir 2 litru četru cilindru motors, kas, pateicoties tiešajai iesmidzināšanai un turbo pūtei, attīsta 272 zirgspēkus.

Uzņēmums savos dzinējos izmanto zema spiediena turbīnas, V6 agregātam uz katriem trīs cilindriem ir atsevišķa turbīna. Tāpat tajos tiek izmantota elektroniska vakuuma stimulācijas tehnoloģija.

Cadillac pauž informāciju, ka CTS ar jauno V6 agregātu 96 kilometrus stundā sasniegs 4,6 sekundēs, savukārt maksimālais ātrums būs aptuveni 270 kilometri stundā. Uzņēmums apgalvo, ka 90 procenti no kopējā 583 nm griezes momenta ir sasniedzami diapazonā no 2500 līdz 5500 apgriezieniem minūtē.

Plānots, ka jaunajā modelī dzinējs tiks sajūgts ar astoņu pakāpju automātisko ātrumkārbu. Tā ļaus, mainot ātrumus, izlaist kādu no pārnesumiem.

Tiek ziņots, ka šāda pārnesumu kārbas un motora kombinācija ļaus mašīnai sasniegt EPA standartus, kas dotajā brīdī pilsētā prasa sasniegt 13,84 litrus uz 100 kilometriem, bet ārpus pilsētas režīmā 9,41 litrus uz 100 kilometriem.

Publikācija no interneta.

boot


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: