Publicēja: Auto Galvu Remonts | 22/03/2013

Angļu izgudrotājs ir uzbūvējis automašīnu, kura darbojas uz gaisa

Lielbritānijā kāds 61 gadu vecs izgudrotājs vārdā Pīters Dīrmans (Peter Dearman) ir uzbūvējis dzinēju, kurš darbojas uz gaisa. Savu izgudrojumu Dīrmana kungs ir pievienojis 25 gadus vecam «Vauxhall Nova», kas citās Eiropas valstīs zināms, kā «Opel Corsa».

gaisa auto

Ar gaisu darbināmajai automašīnai ir milzum daudz priekšrocību. Lielbritānijas telekanāla «ABC» sižetā izgudrotājs stāsta, ka šis ir «viszaļākais» pasaules dzinējs, jo tam nav nepieciešams nedz akumulators, nedz fosilā degviela.

Dīrmana kunga radītais dzinējs ir tapis garāžā, apvienojot visparastākos izejmateriālus. Automašīnas dzinēja tapšanā ir izmantota veca alus muca, santehnikas trubas, plastmasas kaste un daudz kas cits. «Šis ir agrīnas stadijas prototips, taču pavisam drīz tas pacelsies jaunā līmenī,» stāsta angļu izgudrotājs.

Saskaņā ar ārvalstu medijos ziņoto, par Dīrmana dzinēju interesi ir izrādījis uzņēmums «Ricardo», kurš specializējas sporta dzinēju ražošanā un sadarbojas ar Lielbritānijas sporta automašīnu ražotāju «McLaren».

«Esmu izdarījis visu, kas ir manos spēkos un ideju attīstījis par agrīnās stadijas prototipu. Tālāk manu projektu palīdzēs attīstīt «Ricardo» un »McLaren», kas kopā būs aizraujošs ceļojums,» stāsta Dīrmans.

Izgudrotājs cer, ka sadarbībā ar abiem uzņēmumiem nākamgad būs izdevies uzbūvēt pilnīgi jaunu automašīnu, kura būs krietni labāka par veco «Vauxhall Nova».

Publikācija no interneta.

apollo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: