Publicēja: Auto Galvu Remonts | 04/04/2013

Izstāde “Motocikls 2013” – starts jaunai sezonai

Lai veiksmīgi sagatavotos jaunajai motosezonai, visi motobraucēji, motosportisti un motofani ir gaidīti izstādē “Motocikls 2013”, kur būs aplūkojami jaunākie dažādu zīmolu un modeļu motocikli, motorolleri un kvadricikli. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus, iegūt informāciju par remonta iespējām un tūningu.

Viss aktīvai atpūtai

Viss aktīvai atpūtai

Konsultējoties ar speciālistiem, ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Motoklubu pārstāvji iepazīstinās ar savu darbību un plānotajiem gaidāmās sezonas pasākumiem. Izstādē tiek plānoti arī dažādi šovi un paraugdemonstrējumi.

Līdztekus jaunāko modeļu dzelzs rumakiem ne mazums pozitīvu emociju un nostalģijas sagādās unikāla, lielākā vēsturisko JAWA un ČŽ modeļu kolekcija. Tajā būs aplūkojami motocikli, sākot no četrdesmito gadu beigām līdz pat mūsdienām.

Sacensības un paraugdemonstrējumi

Visas izstādes dienas motohalles arēnā varēs vērot motomodelīšu un automodelīšu ar iekšdedzes dzinējiem, radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu paraugdemonstrējumus. Arī apmeklētāji varēs iemēģināt roku automodelīšu vadīšanā vai izmēģināt radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu vadīšanu simulatorā.

Visas trīs izstādes dienas spēkiem mērosies Latvijas spēkavīri. 6. un 7. aprīlī notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā. Savukārt 5. aprīlī notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības spēka čempionāts trīscīņā, Latvijas II čempionāts spēka cīņā un ārmrestlinga sacensības.

Izstādes “Atpūta un sports”, “Medības un makšķerēšana”, “Motocikls” un “Baltic Boat Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Plašāka informācija izstādes mājaslapā:www.bt1.lv/atputasports 

Izstāžu darba laiks:

5., 6. aprīlī 10.00–19.00
7. aprīlī 10.00–17.00

Biļešu cenas “Atpūta un sports 2013”
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!
Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – Ls 2,00
Pensionāriem – Ls 2,00
Pieaugušajiem – Ls 3,00
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1 pieaugušais un 3 bērni) – Ls 8,00

Publikācija no interneta.

bt1

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: