Publicēja: Auto Galvu Remonts | 20/05/2013

Design Vision GTI – 503 ZS Golf

GTI kults pie Vorterzē ezera – Volkswagen ir izstrādājis sacīkšu trasei paredzētu konceptautomobili “Design Vision GTI” ienes ikoniskā Golf modeļa izskatu autosacīkšu pasaulē.

Design Vision GTI

Design Vision GTI

GTI tikšanās pie Vorterzē ezera ir patiess kults un īsta kaislība uz automobiļiem. Gluži tāpat kā automobiļi, ko tur visi godina un ar ko brauc. Tiek prognozēts, ka 2013. gadā uz turieni dosies aptuveni 150 000 fanu. No 2013. gada 8.-11. maijam viņi pārvērtīs Austrijas pilsētu Reifnicu par GTI Meku.

Tradicionālais notikums: konceptautomobiļa, ko Volkswagen inženieri un dizaineri izstrādājuši speciāli šim pasākumam, pasaules pirmizrāde. Šogad tas ir autosacīkstēm paredzēts GTI modelis – „Design Vision GTI”. Nepārspējams 370 kW / 503 ZS jaudas Golf automobilis. Tā modernais dizains ir balstīts uz septītās paaudzes GTI, kas tikai nupat tika laists tirdzniecībā Eiropā, un tas ienes ikoniskā automobiļa dizainu un jaudas potenciālu autosacīkšu pasaulē. Vizuāli tas ir īpaši iespaidīgs – dizaineru komanda Volkswagen Dizaina nodaļas vadītāja Klausa Bišofa (Klaus Bischoff) vadībā izvirzīja C balstus un sānu sliekšņus uz āru kā neatkarīgus virsbūves elementus, radot vietu ievērojami platākai riteņu šķērsbāzei un īpaši izstrādātiem 20 collu diskiem (ar 235 izmēra riepām priekšā un 275 izmēra riepām aizmugurē).

„Design Vision GTI” spēj attīstīt ātrumu līdz 300 km/h, un, neskatoties uz ievērojamajiem pārveidojumiem, tas, pateicoties precīzajai izstrādei, kas balstīta uz Volkswagen dizaina DNS, izskatās ļoti viendabīgs. Šis „Super-GTI” varētu piedalīties sacīkstēs kaut rīt!

Publikācija no interneta.

jauni auto

Reklāma

Reklāma

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: