Publicēja: Auto Galvu Remonts | 06/08/2013

Caterham sporta auto iegūs Suzuki trīscilindru motoru

Kompānijas “Caterham” vislētākais uz “Seven” modeļa bāzes izgatavotais sporta automobilis būs aprīkots ar “Suzuki” trīscilindru benzīna turbomotoru.

Caterham Seven

Caterham Seven

Šim “Suzuki” dzinējam ir 660 kubikcentimetru darba tilpums, tādējādi tas būs vismazākais un visekonomiskākais motors, kāds jebkad ticis uzstādīts “Seven” modelī. Dzinējs tiks sajūgts ar “Suzuki” piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Motora jaudu “Caterham” pagaidām neatklāj. Jāatzīmē, ka šāda tilpuma “Suzuki” motors Japānas tirgū tiek uzstādīts “Jimny” un “Every” modelī, kur tas attīsta 64 zirgspēku jaudu.

Pēc “Caterham” pārstāvju vārdiem, japāņu spēka agregātu britu inženieri ir pārregulējuši, lai tas atbilstu “Seven” modeļa sportiskajam raksturam. Tāpat briti esot uzlabojuši šī motora degvielas ekonomiju un samazinājuši kaitīgo CO2 izmešu daudzumu izplūdē. Dzinējs atbilst “Euro 6” ekoloģiskajiem standartiem, kuri spēkā stāsies tikai 2015. gadā.

“Caterham Seven” jaunākā modifikācija būs visvieglākais, vislētākais un visekonomiskākais spēkrats šīs markas piedāvājumā. Tā cena būs aptuveni 17 tūkstoši sterliņu mārciņas (13668 lati). Tirdzniecībā šī versija nonāks rudenī, bet pirmie klienti savus spēkratus saņems tikai nākamā gada vasarā.

 

Publikācija no interneta.

delfi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: