Publicēja: Auto Galvu Remonts | 09/09/2013

Pasaulē visātrākais limuzīns – Brabus S-klase ar 850 ZS

Vācu tūninga kompānija “Brabus” izgatavojusi “iBusiness” modifikāciju uz jaunās paaudzes “Mercedes-Benz” S-klases sedana bāzes, ko pats izstrādātājs nosaucis par pasaulē visātrāko un visjaudīgāko luksusa limuzīnu pasaulē.

“Brabus 850 6.0 iBusiness” aprīkots ar sešlitru V8 biturbo motoru, kas attīsta 850 zirgspēku jaudu, kas ir par 265 ZS vairāk nekā “S63 AMG”, uz kā bāzes tas veidots. Savukārt šī “Brabus” dzinēja maksimālais griezes moments sasniedz 1450 ņūtonmetru, tomēr šis raksturlielums ierobežots pie 1150 Nm atzīmes, lai saudzētu transmisiju. Rezultātā masīvais sedanam līdz 100 km/h paātrinās 3,5 sekundēs un maksimāli sasniedz 350 km/h.

“Brabus” limuzīns aprīkots ar dažādām “Apple” ierīcēm – “iPad mini”, “Mac mini”, “iPod touch” un “Apple TV”, kas kontrolējami ar paša “Brabus” izstrādātu pulti. Turklāt “Mercedes-Benz” iebūvēto borta datora sistēmu “Comand” var kontrolēt no “iPad mini”, kas iebūvēti priekšējo sēdekļu atzveltnēs.

Tāpat šis pasaulē visātrākais luksusa limuzīns no standarta “Mercedes-Benz” S-klases atšķiras ar keramiskajām bremzēm, par 15 mm pazeminātu balstiekārtu, līdz pat 22 collu “Brabus” riteņu diskiem un divtoņu ādas salonu.

Publikācija no interneta.

delfi

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: