Publicēja: Auto Galvu Remonts | 14/11/2013

Astra tagad ar īpaši kluso dīzeļdegvielas dzinēju un IntelliLink sistēmu

Opel Astra ar jaunākās paaudzes 1,6 litru CDTI dīzeļdegvielas dzinēju un IntelliLink informācijas un izklaides sistēmu, kas ietver arī Bluetooth, vareni iesoļo jaunajā modeļu gadā. Ir pagājis tikai viens gads kopš tirgū nonāca uzlabotā Astra saime.

1.6 CDTI

1.6 CDTI

Pilnībā jaunais 1,6 CDTI dzinējs ir nākamais līmenis Opel dzinēju ofensīvā, un tā spilgtākā iezīme ir īpaši izteikti klusā darbība. Papildus tam, dzinējs jau šobrīd atbilst Euro 6 normām un patērē vien 3,9 litrus dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem – par iespaidīgiem septiņiem procentiem mazāk kā tā 1,7 litru 130 ZS priekšgājējs ar Start/Stop sistēmu. Augstāko tehnoloģiju klātbūtne ir jūtama arī Astra modeļa interjerā: jaunā IntelliLink informācijas un izklaides sistēma ļauj viedtālruņu funkcijas ienest automobilī – viegli pārvaldāmas un skaidri pārredzamas uz septiņu collu krāsainā displeja.

„Opel modernākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes iezīmes padara pieejamas ikvienam. Jau ierasts, ka inovācijas no premium līmeņa automobiļu klasēm mēs radām pieejamas plašam klientu lokam, turklāt esam uzticīgi nodevušies tam, lai turpinātu iesākto,” atzīmē Opel izpilddirektors Dr. Karls-Tomass Noimans (Dr. Karl-Thomas Neumann). „To lieliski demonstrē arī mūsu revolucionārās IntelliLink sistēmas pieejamība jaunajā Insignia modelī un tagad arī Astra saimē. Turpmāk vēl vairāk Opel modeļu būs uzticīgi moto „automobilis ar augsta līmeņa aprīkojumu par to pašu naudu”.”

Īpaši klusais dīzeļdegvielas dzinējs: pilnībā jaunais 1,6 CDTI ar 3,9 l/100 km un 104 g/km CO2

Opel Astra modelis, saskaņā ar Vācijas vadošo auto industrijas žurnālu auto moto und sport(2012./2013. gada izdevums), ir atzīts par visuzticamāko vācu kompakto automobili. Turklāt tā piedāvājums ietver plašu benzīna, LPG un dīzeļdegvielas dzinēju izvēli. Modeļu gada spilgtākais notikums Astra piecdurvju, sedana un Sports Tourer variantiem ir pilnībā jaunais 1,6 CDTI dzinējs. Šis Opel īpaši efektīvais un sevišķi klusais dīzeļdegvielas agregāts jau šobrīd atbilst Euro 6 emisiju standartiem. Tas nodrošina 100 kW/136 ZS jaudu un 320 Nm maksimālo griezes momentu – par septiņiem procentiem vairāk kā tā 1,7 litru priekšgājējs; turklāt jaunais dzinējs patērē arī mazāk degvielas, izdala mazāk CO2 emisiju un ir klusāks. Astra 0-100 km stundā attīsta 10,34 sekundēs, savukārt 80-120 km/h piektajā pārnesumā tas spēj attīstīt jau 9,24 sekundēs. Modeļa maksimālais ātrums ir 200 km/h. Astra 1,6 CDTI demonstrē augstu veiktspēju, iespaidīgu griezes momentu un īpašu efektivitāti, taču saglabājot zemu degvielas patēriņu. Kombinētajā ciklā Astra 1,6 CDI patērē vien 3,9 litrus uz 100 kilometriem un izdala 104 g/km CO2 – draudzīgs videi un ar zemiem lietošanas izdevumiem!

Turklāt, pateicoties vairākpunktu NGV iesmidzināšanas sistēmai, jaunais 1,6 CDTI ir vadošais savā klasē trokšņu un vibrācijas zemo rādītāju ziņā. Papildus tam, arī palīgkomponenti un dzinēja pārsegs tika akustiski atsaistīti. Tā rezultātā vadītājs un pasažieri var baudīt klusu un pārliecinošu automobiļa darbību. Opel jaunais 1,6 CDTI patiesi var tikt saukts par „čukstošo” dīzeļdzinēju.

Optimāli savienots: IntelliLink sistēma tagad arī Opel Astra modelī

Ne tikai zem dzinēja pārsega, bet arī informācijas un izklaides sistēmas ziņā Opel Astra modelis ir 100 % svaigs. Īpaši modernā IntelliLink automobilī ļauj integrēt viedtālruņa funkcijas un pārsteidz ar septiņu collu augstas izšķirtspējas krāsaino displeju, kas nodrošina vienkāršu un ērtu tās pārvaldīšanu. CD 600 IntelliLink  informācijas un izklaides sistēmas jaunākās iezīmes ir telefona zvanu veikšana un saņemšana, audio atskaņošana, izmantojot Bluetooth, un USBsavienojamība.

Ātri un precīzi reaģējošā navigācijas sistēma ir ietverta standartaprīkojumā Navi 650 IntelliLinkun Navi 950 IntelliLink sistēmām. Vadošā Navi 950 IntelliLink kartes ietver visas Eiropas pārklājumu, un galamērķi tajā var tikt ievadīti arī ar balss kontroles palīdzību. Turklāt tā radio sistēma, izmantojot ar USB savienojumu pievienotās audio ierīces informāciju, automātiski atpazīst dziesmu, izpildītāju un albumu nosaukumus. Caur USB un Aux-In Astra vadītājs un pasažieri uz krāsainā displeja var vērot arī attēlus. Papildus tam, ar IntelliLink sistēmas palīdzību tiek piedāvāta arī iespēja nolasīt ienākušās īsziņas.

Atraktīvs piedāvājums: Active komplektācija ar IntelliLinkLED dienas gaitas apgaismojumu un komfortabliem sēdekļiem

Opel Astra modelī piedāvā ne tikai elpu aizraujošas tehnoloģijas un dažnedažādas drošības un komforta nianses, bet arī tās sakomplektē dažādās īpaši saistošās variācijās. Jaunā Activekomplektācija ietver enerģiju ekonomējošo LED dienas gaitas apgaismojumu, CD 600 IntelliLinksistēmu ar krāsaino displeju, Aux-InUSB un brīvroku ekipējumu ar Bluetooth interfeisu, kā arī klavieru melnas krāsas dekoratīvo salona apdari. Savukārt par muguras komfortu rūpējas sevišķi komfortabli un sportiska izskata auduma un ādas sēdekļi.

Publikācija no interneta.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: