Publicēja: Auto Galvu Remonts | 31/01/2014

Cadillac brauks ar dīzeli

Sarunā ar žurnālistiem, „Cadillac” kompānijas viceprezidents Roberts Fergusons atklājis, ka dažu tuvāko gadu laikā katra „Cadillac” modeļa motoru klāstā tiks iekļauts vismaz viens dīzeļdzinējs.

escalade-grille

„Cadillac” vadība ir pārliecināta, ka šāds lēmums ļaus palielināt realizācijas apjomus Eiropas tirgū un nodrošināt ASV valdības uzlikto degvielas patēriņa normatīvu izpildi. Detalizētāku informāciju Fergusons nav sniedzis, vien atzīmējis, ka būtu laimīgs, ja dīzeļdzinēji „Cadillac” modeļu piedāvājumā tiktu ieviesti līdz šīs desmitgades beigām.

Topmenedžeris uzsvēris, ka apvidus automobilim „Escalade” dīzeļdzinējs noderētu lieliski: „Šis modelis ir ļoti pieprasīts un nodrošina labu peļņu, tādēļ, jo vairāk tirgos ar to iziesim, jo labāk mums.” Fergusons apstiprinājis, ka „Cadillac” modeļu gamma tiks papildināta ar jaunu kompaktu krosoveru, kas konkurēs ar „Audi Q3” un „Mercedes-Benz GLA.” Jautājums ir izlemts, jo: „Neieviest tādu modeli, būtu vienkārši muļķīgi.”

Atgādināsim, ka Detroitas motoršovā „Cadillac” stendā varēja apskatīt jau pieminētā „Escalade” jaunās paaudzes modeli, kā arī divdurvju kupeju „ATS,” kas izgatavota uz „ATS” sedana bāzes. Apvidus automobilis „Escalade” komplektēts ar 6,2 litru 420 ZS V8, bet kupeju „ATS” piedāvās ar divlitru turbo četrcilindru motoru (275 ZS) vai 3,6 litru V6 (325 ZS).

Publikācija no interneta.

iauto


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: