Publicēja: Auto Galvu Remonts | 21/02/2014

Range Rover Evoque sportiskajā versijā ar 280 ZS

Kompānija “Land Rover” martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē prezentēs “Range Rover Evoque” sportisko modifikāciju “Autobiography Dynamic”, kas kļūs par visjaudīgāko šī kompaktā apvidus automobiļa versiju.

Range Rover Evoque Autobiography

Range Rover Evoque Autobiography

“Range Rover Evoque Autobiography Dynamic” būs aprīkots ar divu litru četrcilindru benzīna turbomotoru, kas attīsta 280 zirgspēku jaudu un 400 ņūtonmetru griezes momentu. Atgādinām, ka līdz šim visjaudīgākā “Evoque” modifikācija bija ar šī motora versiju, kas attīsta 240 ZS un 360 Nm, ļaujot kompaktajam apvidus auto līdz 100 km/h paātrināties 7,6 sekundēs.

Turklāt “Autobiography Dynamic” versijā motors ir sajūgts ar deviņpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Tomēr ražotājs šīs modifikācijas dinamiskos raksturlielumus pagaidām neatklāj.

Vēl visjaudīgākais “Range Rover Evoque” atšķiras ar sportiskāka regulējuma balstiekārtu un spēcīgākām bremzēm. Savukārt vizuāli – ar citādu radiatora dekoratīvo režģi, priekšējo buferi, 20 collu riteņiem, kā arī “Autobiography” plāksnīti uz virsbūves. Tāpat šai modifikācijai būs pieejams jauns oranžais virsbūves krāsojuma tonis.

“Range Rover Evoque Autobiography Dynamic” būs pieejams kā trīs, tā arī piecu durvju modifikācijā. Tirdzniecībā šīs versijas automobilis nonāks rudenī un maksās no 60 tūkstošiem eiro.

Publikācija no interneta.

delfi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: