Publicēja: Auto Galvu Remonts | 28/02/2014

Nosauc Playboy skatījumā labākos auto

ASV populārais vīriešu žurnāls «Playboy» ir nosaucis savā skatījumā labākos automobiļus vairākās nominācijās, vēsta ārvalstu mediji.

Jaguar F-Type

Jaguar F-Type

Šī žurnāla pārstāvjiem ir savs skatījums uz viņuprāt labākajām automašīnām – nominēto auto vidū principiāli nav iekļautas mazlitrāžas automašīnas, miniveni un pikapi, kā arī citi transportlīdzekļi, kas neatbilst īstam «pleibojam».

«Playboy» izpratnē īsts vīrietis brauc vai nu apvidus auto, vai ar sedana auto, vai nu krosoverā. Izņēmuma kārtā tika iekļauta arī «zaļo» auto nominācija, taču tas ir tāpēc, ka ASV ļoti populāras ir ekoloģiskās tehnoloģijas.

Papildus atsevišķajām nominācijām tiek piešķirta arī lielā balva. Šajā gadā «Playboy» par vislabāko auto nosaukuši «Jaguar F-type».

Savukārt sporta auto nominācijā par uzvarētāju tika nosaukts «Chevrolet Corvette Stingray», apsteidzot tādus kandidātus kā «Aston Martin V12 Vantage S», «SRT Viper» un «Porsche Cayman».

Par labāko sedana auto atzīts «Mercedes-Benz CLA», savukārt par labāko auto apvidus un krosoveru klasē atzīts «Range Rover Sport», kas apsteidzis tādus konkurentus kā «BMW X5» un «Subaru Forester».

No «zaļajiem auto» par uzvarētāju tika nosaukts nevis «Tesla Model S», kā tas bija gaidāms, bet gan «Honda Accord Hybrid».

Publikācija no interneta.

apollo


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: