Publicēja: Auto Galvu Remonts | 03/04/2014

Mercedes-Benz izmantos trīs cilindru dzinējus

Daimler koncerna dzinēju izstrādes vadītājs Bernhards Heils atklājis, ka Mercedes-Benz zīmola kompaktklases priekšpiedziņas hibrīdautomobiļos tiks izmantoti trīs cilindru iekšdedzes dzinēji.

Mercedes V6 un V8 dzinēju "skrūvēšana"

Mercedes V6 un V8 dzinēju “skrūvēšana”

Mercedes-Benz inženieri uzskata, ka trīs cilindru dzinēji kā patstāvīgs jaudas avots kompaktklases automobiļiem neder. Nemaz nerunājot, par lielākas klases auto. Turpretim apvienojumā ar elektroiekārtām šādi motori nodrošinātu gan pietiekamu veiktspēju, gan arī ekonomiju. Un, kas nav mazsvarīgi, trīs cilindru dzinēju ir daudz vienkāršāk iebūvēt automašīnas motora telpā, pat ja tam līdzās nostādīta hibrīdsistēma. Četru cilindru gadījumā šāds risinājums ir visai sarežģīts, raksta Automotive News Europe.

Atšķirībā no priekšpiedziņas modeļiem Daimler koncerna klasiskās piedziņas auto aizvien tiks apgādāti ar četru un vairāk cilindru motoriem. Turklāt tas attieksies arī uz modeļu hibrīdversijām, jo šajos auto vienkārši ir vairāk vietas un tas attiecas arī uz dzinēja iebūvēšanu gareniski.

Piemēram, C, E un S klases Mercedes-Benz jau konceptuāli ir paredzēta iespēja iebūvēt lielāka izmēra dzinējus, tādēļ četru cilindru motors apvienojumā ar hibrīdiekārtu būtiskus konstruktīvus izaicinājumus nesa

Heils atgādina, ka Mercedes-Benz piedāvājumā jau ir Renault izcelsmes 1,5 litru dīzeļdzinējs. Arī jaunos trīs un četru cilindru motorus ir paredzēts izstrādāt sadarbībā ar Renault un tie tiks izmantoti tādos modeļos kā A un B klase, kā arī CLA un GLA.

Jauno motoru debija sērijveida automašīnās notiks tuvāko divu gadu laikā.

 

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: