Publicēja: Auto Galvu Remonts | 05/06/2014

Tā skan jaunais Mercedes-Benz superauto

Mercedes-Benz sportisko automobiļu klāstā tiek gatavots papildinājums – līdzšinējā superauto SLS AMG aizstājējs, izmēros nedaudz mazāks modelis, AMG GT.

Kupeja, ar kuru Mercedes-Benz plāno stāties pretī citam Štutgartes uzņēmumam, proti, Porsche un tā spēcīgākajiem automobiļiem, šobrīd jau ir sasniegusi izstrādes procesa noslēguma fāzi. Pilnā vaigā to redzēt vēl nav nācies, un Mercedes-Benz to tuvākajās dienās arī neatklās, taču interesi potenciālo klientu vidū kompānija jau modina, un šeit talkā tiek ņemts AMG GT dzinēja skaņu celiņš.

Tas ir ierakstīts un palaists publiskajā telpā apspriešanai. Vieni teiks, ka AMG GT «dzied» pārāk sintētiski, citiem troksnis šķitīs kā varens skanējums, bet vēl citus tas atstās vienaldzīgus. Nevienu gluži vienaldzīgu turpretī neatstās neoficiālās ziņas, ka AMG GT paredzēts izlaist vairākās jaudas modifikācijās, no kurām spēcīgākā attīstīs gandrīz 600 zirgspēku un veiktspējas, kā arī dinamiskā snieguma ziņā konkurēs ar Porsche 911 Turbo S.

Oficiālā Mercedes-Benz AMG GT prezentācija notiks šā gada rudenī. Līdz tam interesentiem jāiztiek ar dažiem interjera attēliem un testa prototipu fotogrāfijām.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: