Publicēja: Auto Galvu Remonts | 19/06/2014

Jaunais Opel Meriva dīzeļdegvielas dzinējs – ļoti kluss un ekonomisks

Jaunais Opel Meriva pārliecina ar paplašināta spektra ekonomiskiem benzīna, LPG un dīzeļdzinējiem.

1,6 CDTI

1,6 CDTI

 Īpašu uzmanību guvis modernais 1,6 CDTI, kas tagad ir pieejams ar trīs dažādiem jaudas lielumiem: 100 kW/136 ZS, 81 kW/110 ZS, kā arī jaunais – 70 kW/95 ZS. Nesen izveidotā dīzeļdzinēju paaudze izceļas ar ekonomisku patēriņu un darbības gludumu, kā arī ar izcili zemu trokšņu līmeni – jaunais 1,6 CDTI pamatoti tiek saukts par Opel īpaši kluso dīzeļdegvielas dzinēju.

Jaunais 70 kW/95 ZS 1,6 CDTI modelis pieejams ar zemas berzes sešu pakāpju manuālo transmisiju un jau standartaprīkojumā tam iekļauta Start/Stop sistēma. Tas aizstāj iepriekšējās paaudzes 1,3 litru dīzeļdzinēju ar tādu pašu jaudu un palielina maksimālo griezes momentu no 100 uz 280 Nm. Jaunā īpaši klusā dīzeļdzinēja versija samazina patēriņu un CO2 izmešu līmeni. Efektīvais turbo dīzelis iztiek ar 4,0 litriem uz 100 km kombinētajā ciklā un emitē tikai 105 g/km CO2, kas ir par četriem gramiem mazāk nekā tā priekštecim, ļaujot Vācijā Meriva nopelnīt A+ enerģijas efektivitātes atzīmi. Vācijas muguras veselības asociācija AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.) ir atzinusi īpaši pielāgojamo Opel minivenu visas tā ergonomiskās koncepcijas dēļ, jo tas sniedz labumu ne vien apkārtējai videi, bet arī īpašniekam. Ar jauno dīzeļdzinēju Meriva tagad pieejams par pievilcīgu cenu 16 000 eiro apmērā (Baltijas valstīs ieteicamā mazumtirdzniecības cena, ieskaitot PVN).

Jaunā Opel dīzeļdzinēju paaudze: jaudīga, ekonomiska un videi draudzīga

Jaunais Meriva ar 1,6 CDTI jau tagad izpilda nākotnē paredzētos Eiro 6 emisijas standartus. Nepieciešamais slāpekļa oksīda samazinājums ir panākts ar Lean NOx tehnoloģijām (LNT). Sistēmas īpašais LNT katalizators uzkrāj slāpekļa oksīdu. Kad krātuves kapacitāte ir aizpildīta, dzinēja vadības sistēma automātiski uzsāk reģenerāciju. Opel LNT sistēmai nav nepieciešama apkope.

Publikācija no interneta.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: