Publicēja: Auto Galvu Remonts | 16/07/2014

Audi TDI tehnoloģijai 25 gadi

Audi svin TDI tehnoloģijas 25 gadu jubileju ar īpaši dinamisku modeli A7 Sportback 3.0 TDI Competition.

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition

Tam uzstādītais TDI dzinējs attīsta 326 ZS un 650 Nm un ļauj paātrināties no nulles līdz 100 km/h 5,1 sekundē.

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition ir aprīkots ar 3,0 litru TDI biturbo dīzeļdzinēju ar 2967 cm3 tilpumu. Turbo kompresora un sadales vārpstas uzlabojumi padara dzinēju par 7 ZS jaudīgāku salīdzinājumā ar standarta modeli – tas attīsta 326 ZS. Ja vadītājs pilnībā nospiež akseleratora pedāli, turbo kompresors jaudu īslaicīgi palielina vēl par 20 ZS. Maksimālais griezes moments tiek sasniegts robežās starp 1400 un 2800 apgr./min. Sportiskais V6 dīzeļdzinējs vidēji patērē 6,1 litru degvielas uz 100 kilometriem, kas atbilst 162 gramiem CO2izmešu uz kilometru. Izmešu daudzums atbilst Euro 6 standartam.

Audi A7 Sportback 3.0 TDI sportisko raksturu papildina S line sporta komplekts, kurā ietilpst par 20 milimetriem zemāka virsbūve. Iespaidīgi izskatās 20 collu izmēra piecu spieķu W dizaina diski ar melnām malām un tiem uzautām 265/35 izmēra riepām. Īpašā modeļa sportisko raksturu izceļ sarkanie bremžu suporti un 17 collu bremžu diski priekšā un aizmugurē.

S line ārējā dizaina komplekts un Black Gloss komplekts piešķir virsbūvei dinamisku eleganci. Uz automobiļa spārniem ir V6 T emblēmas, tam ir melni ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari un spīdīgi melni izplūdes sistēmas uzgaļi. Īpašais modelis pieejams Daytona Gray, Misano Red, Nardo Gray un Sepang Blue krāsās.

S line sporta komplektā Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition salons ir melns. Sporta sēdekļu apdarē izmantota ekskluzīvā Valcona āda melnā vai Lunar Silver krāsā ar dekoratīvām S line šuvēm. Papildaprīkojumā pieejami S sporta sēdekļi ar kontrastējošām šuvēm Misano sarkanā vai pelēkā krāsā. Izvēloties šo apdari, arī roku balstu apdare ir veidota no ādas un kontrastējošām šuvēm. Apdares detaļās izmantots alumīnijs un melns koks – īpaši izmeklēta metāla un koka kombinācija. Uz durvju sliekšņu uzlikām ir «quattro» logotipi. Astoņu pakāpju tiptronic pārnesumkārbas vadīšanai iespējams izmantot lāpstiņas aiz daudzfunkcionālās sporta stūres.

Šī īpašā A7 Sportback versija ir aprīkota ar visiem risinājumiem, kuri jau ir iekļauti pārstrādātajā A7 sērijā. To vidū ir standartaprīkojumā iekļautie LED priekšējie lukturi, kā arī dinamiskie pagriezienu rādītāji. Papildaprīkojuma klāstā pieejami Matrix LED priekšējie lukturi, vēl jaudīgāka MMI Navigation plus navigācijas sistēma un uzlabotas autovadītāja palīgsistēmas, piemēram, nakts redzamības palīgsistēma.

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition būs iespējams pasūtīt no augusta. Modeļa piegādes tiks sāktas rudenī. Bāzes versijas automobiļa cena ir 72 000 eiro.

 

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: