Publicēja: Auto Galvu Remonts | 05/08/2014

Infiniti flagmanis būs 700 zirgspēku hibrīds

Infiniti zīmola flagmanis būs sedans ar slaidu, kupejveidīgu virsbūvi un reālajā dzīvē konkurēs ar tādiem auto kā Porsche Panamera. Topošo premium automobili ir paredzēts apgādāt ar hibrīdiekārtu, kuras V6 turbodzinējs un elektromotors kopā attīstīs ap 700 zirgspēkiem.

Jaunais auto tiks konstruēts uz Mercedes-Benz klasiskās piedziņas tehnoloģiskās platformas, savukārt virsbūves noformējumā iecerēts izmantot virkni dizaina elementu, ko Infiniti demonstrēja konceptautomobilī Essence.

Provizoriskais topošā Panamera konkurenta nosaukums ir Q80 vai Q90, taču tas tiks precizēts, tuvāk sērijveida mašīnas debijai. Tā plānota periodā starp 2017. un 2018. gadu.

Bez jauna flagmaņa Infiniti plāno izlaist arī kompaktklases hečbeku Q30. Šis spēkrats jau ir krietni vien tuvāk konveijeram un pārdošanā varētu nonākt jau nākamgad. Piedevām uz Q30 bāzes varētu tapt kompakts krosovers Qx30.

Vēl viens jaunums Infiniti klāstā ir modeļa Q50 modifikācija Eau Rouge. No standarta Q50 auto ar šādu nosaukumu atšķirsies ne tikai vizuāli, bet arī veiktspējas ziņā, jo tiem tiks uzstādīts ekstrēmā Nissan GT-R 3,8 litru V6 turbo motors ar 568 zirgspēkiem un 600 Nm. Infiniti plāno būvēt vien 500 Q50 Eau Rouge eksemplārus gadā.

Bez minētajiem modeļiem Infiniti plāno savā klāstā iekļaut arī mātes kompānijas Nissan ražotā mazā krosovera Juke pārveidoto versiju ESQ. Šo automobili prožektoru gaismās plānots parādīt vēl līdz gada beigām.

 

Publikācija no interneta.

tvnet

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: