Publicēja: Auto Galvu Remonts | 06/11/2014

Force India saņem svaigus Mercedes dzinējus, lai cīnītos par 5.vietu

“Force India” komanda ir veikusi pēdējos maksājumus par “Mercedes” dzinējiem un līdz ar to ASV GP izcīņā saņēma jaunus jaudas agregātus, lai turpinātu cīņu par piekto vietu kopvērtējumā.

Mercedes V6 F1

Mercedes V6 F1

“Force India” komandai pēdējie trīs posmi šajā sezonā būs ļoti svarīgi, jo notiek cīņa par piekto vietu kopvērtējumā ar “McLaren” komandu. Naudas izteiksmē piektā vieta nodrošinās “Force India” iespēju iegūt 62 miljonu USD naudas balvās pēc sezonas beigām, kamēr par sesto vietu komanda saņems vismaz par 3 miljoniem mazāk.

Tādēļ “Force India” ir nodrošinājusi iespēju ne tikai tikt pie svaigiem dzinējiem, bet arī sagatavojusi divas ievērojamas aerodinamikas uzlabojumu paketes. Lai to paveiktu, “Force India” par dārgu naudu īrē “Toyota” aerodinamisko tuneli Ķelnē, kur paralēli top arī 2015.gada modelis. Šobrīd Silverstonā bāzētā komanda šiem projektiem uz “Toyota” vēja tuneļa rēķina jau esot iztērējusi 4 miljonus Eiro.

Ņemot vērā to, ka “Force India“ ir veikusi pēdējo maksājumu par “Mercedes” dzinējiem, sākot ar ASV GP posmu komanda ir tikusi pie piektā jaudas agregāta abiem pilotiem un pēdējos posmos varēs aizvadīt bez centieniem izspiest no iepriekšējiem četriem vēl atlikušās ‘dzīvības pazīmes’. Taupības režīmu “Force India“ izpildījumā varēja manīt jau iepriekšējos posmos – Krievijas GP treniņos Soču trasē Hilkenbergs un Peress kopā veica 146 apļus, kamēr tiešie konkurenti “McLaren” komandā noriņķoja 227 apļus. Līdz ar to “McLaren” pēdējos posmos ir progresējusi un tikusi pie regulāriem punktiem, kamēr “Force’India” ir stagnējusi un tagad no piektajā vietā esošās “McLaren” atpaliek par 20 punktiem, kas gan ir sadeldējams deficīts atlikušajos 3 posmos.

Publikācija no interneta.

http://www.f1.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: