Publicēja: Auto Galvu Remonts | 13/11/2014

Jaunā Honda Legend ieguvusi veselus trīs elektromotorus

Piektās paaudzes Honda Legend, kas Savienotajās Valstīs tiek tirgota kā Acura RLX, saņems jaunu hibrīdiekārtu, kurā ietilpst veseli trīs elektromotori, un firmas izslavētu SH-AWD pilnpiedziņas sistēmu.

 3.5L V6 i-VTEC

3.5L V6 i-VTEC

382 zirgspēkus spēcīgo hibrīdpiedziņas sistēmu veido 3,5 litru V6 benzīna motors, septiņu pakāpju divsajūgu automāts ar tajā iebūvētu elektromotoru, litija jonu akumulatoru komplekts un vēl divi aizmugurējai asij piejūguti elektromotori, no kuriem katrs attīsta 27 kilovatus (37 ZS). Šie elektromotori spēj darboties neatkarīgi viens no otra un attiecīgi gādā par optimālu vilkmes sadalījumu aizmugurē.

Tāpat kā citi hibrīdauto, arī jaunais Legend sedans piedāvās vairākus braukšanas režīmus. Ar aktivizētu EV Drive auto pārvietosies, tērējot tikai bateriju resursus, Hybrid Drive režīmā elektromotori strādā paralēli iekšdedzes dzinējam, savukārt Engine Drive režīmā Legend kļūst par priekšpiedziņas automobili, ko uz priekšu dzen tikai benzīnnieks.

Elektronikai automātiski kombinējot visus trīs režīmus, Legend vidējais patēriņš ir tikai 5,9 litri uz 100 kilometriem, norāda Motor.ru. Nebūt nav peļams rādītājs automobilim, kura riteņu bāze ir veseli 2,85 metri, bet virsbūves garums bez 18 milimetriem sasniedz piecus metrus.

Bez ekonomiskas piedziņas sistēmas Legend ir ieguvis arī progresīvu drošības sistēmu kopu. Tajā cita starpā ir frontālas sadursmes novēršanas sistēma, kas ar kameras un sensoru palīdzību spēj detektēt sadursmes draudus. Ja tie kļūst pārāk lieli un vadītājs nerīkojas, tad auto pats var sākt bremzēt un piestūrēt, lai izvairītos no avārijas.

Lieki piebilst, ka visaptverošs ir ne tikai Legend drošības aprīkojums; tāds ir arī komforta līmenis.

 

Publikācija no interneta.

apollo


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: